Yüzde 413 Artış Yaşanabilir! 4 Altcoin İçin Ralli Bekliyor!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

4 kripto para paylaştı ve her birinde yüzde 100’ün üzerinde artış bekliyor. Popüler kripto para analistinin favori altcoinleri hangileri?

Bitcoin kısa süren toparlanmasından sonra yönünü yeniden aşağıya çevirdi ve 36.000 doların üzerinde kalmak için mücadele ediyor. Elbette bu durum birçok altcoin için düşük fiyattan alım yapma fırsatı da verdi. CryptoBusy’nin sunucusu Josh, mevcutta fiyatı ciddi değer kaybetmiş ve potansiyeli yüksek olan 4 altcoin için takipçilerini uyardı.

Polkadot (DOT)

Listede ilk bahsedilen Polkadot (DOT). Polkadot, yalnızca tokenlerin değil, herhangi bir veri veya varlık türünün zincirler arası aktarımını kolaylaştıran ve böylece ağların birlikte çalışabilirliğine olanak tanıyan açık kaynaklı bir parçalanmış çok zincirli protokoldür. Polkadot, Web3 olarak da bilinen merkezi olmayan bir blockchain interneti için temel oluşturmayı hedefliyor.

Josh şunları söyledi;

“Polkadot 14 dolardan alıcı buluyor ve fiyatı oldukça düşük. Tüm zamanların en yüksek seviyesine göre, bu %300’lük bir kazanç fırsatına işaret ediyor. Ve Polkadot ilk 20 kripto para arasında olduğundan dolayı bu rakamı iddialı görmeyin. Teknik açıdan bulunduğu yere kıyasla büyük bir ters potansiyele sahip. Üç günlük grafikte 10 ile 13 dolar arasında bir talep seviyesi var, bu yüzden eğer bu seviyeye gelirse DOT, göz önünde bulundurulması gereken bir altcoin”.

Diğer 3 Altcoin

Fiyatı ciddi anlamda değer kaybeden ikinci altcoin ise Cosmos (ATOM)’dur. Cosmos, blockchain endüstrisinin karşılaştığı “en zor problemlerden” bazılarını çözen bir proje olarak kendini gösteriyor. Bağlı blockchainlerden oluşan bir ekosistem sunarak, Bitcoin tarafından kullanılanlar gibi “yavaş, pahalı, ölçeklenemez ve çevreye zararlı” PoW protokollerine karşı bir panzehir sunmayı amaçlıyor. Popüler analist mevcut seviyeden %156 civarında bir artış bekliyor.

Chainlink (LINK), üçüncü değeri düşük altcoin ve Josh burada %413’lük bir artış bekliyor. Chainlink, evrensel olarak bağlantılı akıllı sözleşmeler sağlayan bir blockchain soyutlama katmanıdır. Merkezi olmayan bir oracle ağı aracılığıyla Chainlink, blockchainlerin harici veri beslemeleri, olaylar ve ödeme yöntemleri ile güvenli bir şekilde etkileşime girmesine izin vererek, karmaşık akıllı sözleşmelerin baskın dijital sözleşme biçimi haline gelmesi için ihtiyaç duyduğu kritik zincir dışı bilgileri sağlar.

Son sırada ise Elrond (EGLD) var. Elrond, parçalama kullanarak son derece hızlı işlem hızları sunmayı amaçlayan bir blockchain protokolüdür. Proje kendisini fintech, merkezi olmayan finans ve Internet of Things (nesnelerin interneti) içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor. Akıllı sözleşme yürütme platformunun saniyede 15.000 işlem, altı saniye gecikme ve 0,001 ABD doları işlem maliyetine sahip olduğu bildiriliyor. Josh, EGLD için %355 artış bekliyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!