Web3’e topluluk merkezli yaklaşım — Aave kurucusu ve CEO’su

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Aave (AAVE) kurucusu ve CEO’su Stani Kulechov, firmanın merkezi olmayan sosyal medya platformunu geliştirmeye devam ettiğini ve Web3’ün potansiyel olarak birçok kişinin sahip olma şeklini değiştirdiğini söyledi.

Perşembe günü Toronto’daki Collision konferansında Cointelegraph’a konuşan Kulechov, genellikle blok zinciri teknolojisine dayalı bir internetin bir sonraki evrimini tanımlayan ve genellikle ortalıkta dolaşan bir moda kelime olan Web3’ün, insanların sosyal medyayı kripto para biriminin değişmesiyle aynı şekilde kullanma şeklini etkileyebileceğini söyledi. finans algıları. Aave CEO’su, geliştiricilerin velayeti ele almak için protokolleri nasıl uyarladıklarını ve değiştirilemez token’lardaki veya NFT’lerdeki artışın topluluk merkezli bir yaklaşıma işaret ettiğini belirtti.

Kulechov, “Web3’ün sahiplik kavramıyla oldukça ilgili olduğunu düşünüyorum” dedi. “Sahip olduğumuz için […] finansal protokoller, topluluklar ve yaratıcılar, ya sosyal medyadaki kendi varlığımız üzerinde gerçekten sahip olabilirsek – profillerimiz, sosyal kimliklerimiz?”

Stani Kulechov, Toronto, Kanada’daki Collision Konferansında Cointelegraph’tan Sam Bourgi ile konuşuyor

Kulechov, Aave’nin Lens Protokolü’nün, esasen hem kullanıcıların profilleri hem de takipçiler arasındaki iletişim olarak hareket eden bir “dinamik” NFT ağının olduğu merkezi olmayan bir sosyal medya platformu olarak firmanın Web3’e genişlemesinin bir parçası olduğunu ekledi. Aave CEO’su, protokol üzerine inşa edilmiş 30’dan fazla canlı proje olduğunu söyledi.

İlişkili: Web3 de ne ki?

Son piyasa düşüşüne rağmen Kulechov, uzayın geleceği konusunda umutlu görünüyordu. Bununla birlikte, mevcut iklimdeki kripto algılarının yeni kullanıcıları işe almayı etkileyebileceğini söyledi.

Kulechov, “Bir ayı piyasasında ilk kez inşaat yapmıyorum” dedi. “Web3 ve kripto genel olarak çok pazar odaklı, bu nedenle iniş ve çıkışlarınız var. İnşa ederken, her zaman uzun oyunu düşünüyoruz. Piyasa koşullarından bağımsız olarak, tüm topluluk için fayda sağlayan bir şey inşa ediyoruz.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!