WAHED Projeleri, Otizm Araştırma ve Terapisini Finanse Etmek İçin 5 Milyon WAHED Coin Bağışladı – Kripto Zamanı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Cranfield, İngiltere, 3 Aralık 2022, Chainwire

Yatırım ve hayırseverlik platformu WAHED, Roma’daki özel bir etkinlikte Fondazione Europea Alessandro Cenci’ye (FEAC) 5 milyon token WAHED Coin bağışladı. FEAC, otizm spektrumundaki çocuklara ve ergenlere verilen bakımı iyileştirmek için farkındalık, eğitim ve araştırmaya odaklanan, kar amacı gütmeyen bir İtalyan kuruluşudur.

Roma etkinliğine WAHED ve FEAC kuruluşlarından lider isimler katıldı. WAHED Başkanı Shaikh Abdulla Bin Ahmed Bin Salman AlKhalifa ve FEAC Başkanı Eros Cenci’ye ekiplerinin önde gelen üyeleri katıldı.

  • Eski İtalyan Parlamento Üyesi ve şu anki WAHED Yönetim Kurulu Üyesi Sergio Torromino
  • Dr. Salvatore Alberto Turiano, İtalya, Katanya’daki Policlinico-San Marco Üniversite Hastanesinde görevli damar cerrahı
  • Dr. Luigi Lidonnici, FEAC üyesi ve Calabria’da bir otizm terapi merkezinin sahibi
  • Sicilya Bilim ve Teknoloji Parkı’ndan Giuseppe Scuderi

Kilitli bir hak kazanma süresinin ardından, bağışlanan WAHED Coin’in %5’i 1 yıl sonra serbest bırakılacaktır. Bu süre zarfında token değerindeki tüm artışlar FEAC’ın yararına olacak ve sınırlı kilit açma, token fiyatında sınırlı oynaklık sağlayacaktır.

FEAC’a yapılan bu bağış, WAHED’in dünya çapında yaşam kalitesini iyileştiren şirketleri ve kuruluşları destekleme vizyonuyla uyumludur. Kripto para birimiyle dünya çapında işlem yapmanın kolaylığı, onu hayırseverlik ve hayırseverlik faaliyetleri için mükemmel bir araç haline getiriyor ve herkesin inandığı amaçlara katkıda bulunabileceği bir gelecek için zemin hazırlıyor.

FEAC Hakkında
Tüm dünyada yaşam kalitesini artıran tıp teknolojisindeki hızlı ilerlemeye rağmen, daha yapılacak çok iş var. Pek çok hastalığın nedenleri, önlenmesi ve yönetimi ile ilgili sorular hala cevaplanmamış durumda ve otizm dünya çapında milyonlarca kişiyi etkilemesine rağmen hala yanlış anlaşılıyor. FEAC, araştırmacılara ve tıp uzmanlarına, hem otizm spektrumundaki bireylerin yaşamlarını hem de bakım çevrelerini iyileştirmeye yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları fonları sağlar.

FEAC’ın vizyonundaki ilk büyük proje, Lidonnici ailesiyle işbirliği içinde Calabria’da bir terapötik kliniktir. 1200 metrekarelik alan, otizmli bireylerin karşılaştığı günlük hayatın gerçekleri ve zorlukları hakkında eğitim ve farkındalık kazandıracak. Klinik ayrıca, durumu yönetirken kaliteli bakım sağlamak için yardım ve rehberlik sağlayarak tedaviye erişim sağlayacaktır. İhtiyacı olan herkese uzman bakımı sağlamak, FEAC vizyonunun hayati bir parçasıdır ve Calabria’daki merkez, birçoğunun ilkidir.

WAHED Hakkında
WAHED, WAHED Coin tarafından desteklenen bir yatırım ve hayırseverlik merkezidir. Dünya çapında birçok iddialı proje için blockchain ortağı olarak hizmet veren WAHED, operasyonları ölçeklendirmek ve daha fazla yaşamı zenginleştirmek için teknolojiyi kullanmayı hedefliyor.

Birleşik Krallık’ta kurulan WAHED, Bahreyn’de Konut Bakanlığı eski Müsteşarı Shaikh Abdulla Bin Ahmed Bin Salman Al Khalifa tarafından yönetiliyor. Petrol, bankacılık ve emtia sektörlerinde onlarca yıllık deneyimi bir araya getiren WAHED kurucu ekibi, blok zincirlerin geleneksel sistemlere getirebileceği bir dizi avantajı belirledi. WAHED Coin, dünyanın her yerinden perakende yatırımcılara ve kripto para birimi meraklılarına yenilikçi fikirlere erişim sağlar.

Reklam Alanı

WAHED Coin, 5 Aralık 2022’den itibaren LBANK borsasında işlem görmeye hazır olacaktır.
WAHED Ekosistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: WAHED web sitesi.
Küresel WAHED topluluğunun bir parçası olun Anlaşmazlık, Facebook, instagram ve twitter.

İletişim

Wahed Proje Ekibi
[email protected]

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!