Voyager’ın Avukatları FTX’in Teklifi Hakkında Endişeli – Kripto Zamanı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Voyager’ın avukatları, FTX’in elinde bulundurduğu varlıklarını satmak ve kullanıcılarına ödeme yapmak için sunduğu satın alma teklifine olumlu bakmıyor. Kripto para piyasasında yaşanan düşüşlerle beraber, iflas bayrağını çekmeye yaklaşan Voyager, son zamanlarda sürekli gündemde. Geçtiğimiz günlerde FTX, şirkete bir destek önerisinde bulundu. Voyager’ın avukatları, bu destek paketinin FTX’in lehine olduğunu düşünüyor.

Voyager’ın avukatları FTX’in borsa cüzdanlarını satın almak ve müşterilere de anında maddi destek sağlamak amacıyla yaptığı satın alma teklifinin, son derece zararlı ve yanıltıcı olduğunu söylüyor.

Voyager’ın Avukatları FTX’in Teklifine Sıcak Bakmıyor
Voyager yaşadığı çöküş sonrası kurtuluşu destekçilerinde arıyor. Ancak FTX’in teklifi Voyager’ın avukatları için pek iyi niyetli değil. FTX CEO’su Sam-Bankman Fried ise Voyager’ın avukatlarının açıklamalarını saçma bulduğunu açıkladı. FTX CEO’su ek olarak davayı uzatmanın müşterileri sıkacağının altını çizdi.

voyagerin avukatlari ftxin teklifi hakkinda endiseli 1

Voyager, kripto hedge fonu Three Arrows Capital‘in 665 milyon dolarlık krediyi ödemeyerek borsayı iflas krizine çekmesinin ardından, 6 Temmuz’da iflas bayrağını çekmek için başvuruda bulundu.

Paylaşılan mahkeme başvurusunda yer alan ayrıntılara göre Voyager’ın avukatlarının planın “AlamedaFTX’e önemli bir değer aktardığını ve AlamedaFTX’i ilgilendirmeyen varlıkların değerini tamamen ortadan kaldırdığını” söyledi.

Voyager’ın avukatları ve FTX’in kurucusu Sam-Bankman Fried konusu geçen iflas hakkında kamuoyunda tartışmaya girdiler. İlerleyen zamanlarda sonuç nasıl olacak henüz bilinmiyor.

Bir Cevap Yaz

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!