Uzman Joe Parys, 1 Milyon Dolarlık Kripto Portföyünde En İyi 4 Altcoin Açıkladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Joe Parys bir kripto uzmanıdır, hatta tüccarlara kripto ile nasıl para kazanılacağını öğreten kendi eğitim sınıfına sahiptir. En son videoda, 1 milyon dolarlık portföyündeki en iyi 4 altcoini açıkladı.

Sahip olduğu ana paralar


Joe’nun elinde tuttuğu ana 4 altcoin Polygon (MATIC), Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Cardano (ADA). Bunların her birine biraz sahip olmasının nedeni, hangisinin iyi olacağını ve ne zaman iyi olacağını tam olarak bilmemesidir. Ayrıca bu şeylerden bazılarını mikro düzeyde yönetmeye çalışır. Bu olağanüstü iyi sonuç verdi. Bu nedenle, bu kripto para birimlerinin uzun vadede gidebileceğine inanmakta.

Polygon (MATIC)


İlk altcoin Polygon, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için ilk iyi yapılandırılmış, kullanımı kolay platformdur. Temel bileşeni, çoklu uygulama türleri oluşturmayı destekleyen modüler, esnek bir çerçeve olan Polygon SDK’dır. Çokgen kullanarak, iyimser toplama zincirleri, ZK toplama zincirleri, bağımsız zincirler veya geliştiricinin ihtiyaç duyduğu diğer herhangi bir alt yapı türü oluşturur.

Polygon (MATIC), blok zincirlerinin Ethereum internetidir ve bir katman 2 çözümüdür. Ethereum ile rekabet eden birçok başka katman 2 çözümü ve diğer blok zincirleri olsa da, daha iyi katman 2 çözümlerinden birine sahip.

Avalanche (AVAX)


İkinci sıradaki altcoin Avalanche, kesinlik süresi ile ölçüldüğü üzere, blok zinciri endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşmeler platformudur. Avalanche inanılmaz derecede hızlı, düşük maliyetli ve çevre dostudur. Akıllı sözleşme özellikli herhangi bir uygulama, Avalanche’da devreye girerek rekabetini geride bırakabilir. AVAX, Avalanche’ın yerel simgesidir. Ücretleri ödemek, staking yoluyla platformu güvence altına almak ve Avalanche’ta oluşturulan çoklu alt ağlar arasında temel bir hesap birimi sağlamak için kullanılan, sınırlı, kıt bir varlıktır.

Solana (SOL)


üçüncü sıradaki altcoin Solana, merkezi olmayan finans (DeFi) çözümleri sağlamak için blok zinciri teknolojisinin izinsiz doğasına dayanan, oldukça işlevsel bir açık kaynak projesidir. Projeyle ilgili fikir ve ilk çalışmalar 2017’de başladı. Solana, merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Solana Vakfı tarafından Mart 2020’de resmi olarak başladı.

Solana protokolü, merkezi olmayan uygulama (DApp) oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Blok zincirinin altında yatan hisse kanıtı (PoS) konsensüsü ile birleştirilmiş bir geçmiş kanıtı (PoH) konsensüsü sunarak ölçeklenebilirliği iyileştirmeyi amaçlar.

Cardano (ADA)


4. sıradaki altcoin Cardano, hedefinin “değişim yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerlerin” olumlu küresel değişim getirmesine izin vermek olduğunu söyleyen bir hisse kanıtı blok zinciri platformudur. Açık kaynak projesi aynı zamanda “hesap verilemez yapılardan marjlara ve bireylere gücü yeniden dağıtmayı” – daha güvenli, şeffaf ve adil bir toplum yaratmaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

Kategori çeşitlendirme


NFT’ler, merkezi olmayan tokenler, verim çiftçiliği, GameFi, metaverse ve diğerleri gibi birçok farklı ekosistem için akıllı sözleşme platformlarına sahibiz. Burası, yatırımcıların portföylerini bu farklı kategorilerden birçoğuna çeşitlendirmek için zaman harcayabilecekleri yerdir. Joe, metaverse, GameFi, merkezi olmayan token ve özellikle akıllı sözleşme platformlarının bir parçasına sahiptir. Hatta bazı sabit paralara ve merkezi borsa tokenlerine sahiptir. Bu, kripto para portföyünüzü oluşturmak için nihai stratejidir. Diğer coinlere kar alırsınız ve paranızı bu şekilde katlanarak çoğaltabilirsiniz.

Satış Öncesi ICO’lar


Joe’nun sınıfındaki insanlara öğrettiği ana strateji, yeni projelere erken başlamaktır. Bunlara satış öncesi veya ICO’lar denir. Bunlar aslında 2017’de oldukça gündemdeydi ama bugün hala çok popülerler. İnkübatör veya fırlatma rampası adı verilen bir şeye girerek satış öncesi ve ICO’lara katılabilirsiniz. Bugün en popüler olanlardan bazıları BSCPad, Polkastarter, PAID Network (PAID), DuckDAO, TrustSwap gibi olanlardır. Ve daha kelimenin tam anlamıyla birçokları vardır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!