Ukraynalı merkezi borsa küresel genişleme yoluna geçiyor, metaverse yayınlamayı planlıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Merkezi borsalar (CEX’ler), kripto para birimi sahnesine çıktıklarından bu yana uzun bir yol kat etti ve artık dijital varlıkların satın alınması ve ticareti için en yaygın kullanılan platform haline geldi. Ancak, 2010’daki başlangıcından bu yana, borsalar önemli ölçüde gelişti; ekipleri şimdi blok zinciri teknolojilerine ve temel kripto para varlıklarına kurumsal ve kamu güvenini geliştirmek için düzenleyiciler, denetçiler ve kullanıcı deneyimi uzmanlarıyla birlikte çalışıyor.

Her ne kadar güvenilir aracılar olarak ortaya çıkmış olsalar da, bu platformların çok daha fazla olduğu kanıtlanmıştır, tüketici güvenliği ve koruma garantilerinde değer sağlarken, aynı zamanda halka piyasaya sürülen yeni jetonlara da kapı açar. Daha modern durumlarda, bu platformlardan bazıları, yeni uygulamalar başlatmak ve meta veri deposuna erişmek için temel olarak daha da genişletildi.

Merkezi Ukrayna’da bulunan uluslararası bir şirketler grubu tarafından yaratılan bir marka olan QMALL, kendi merkezi borsasının piyasaya sürülmesiyle bu zorluğun üstesinden geldi. Ödeme sürecini geliştirmede ve nakit muhasebeleştirmede değerini kanıtlamış olan QMALLexchange, şimdi bölgesel bir tekliften küresel bir teklife geçiyor.

Ekip, bu modern fenomeni platformun kolaylık sağlama yeteneğine, doğru pazarlamaya ve katı yerine getirme vaatlerine bağlı kalmasına bağlıyor. Strateji, bugüne kadar borsanın kurucuları Mykola Udianskyi ve Bohdan Prylepa tarafından yürütülmeye devam ediyor.

Asya borsaları ile olan güçlü rekabete rağmen, QMALL şu anda, lansmanından sadece üç ay sonra 150.000’den fazla aktif tüccara sahiptir. QMALL şimdi, yıl sonuna kadar piyasaya sürülmesi beklenen kendi metaverse’ini yaratıyor. Platform, türünün ilk metaverse değişimi olarak yeni bir yön almayı planlıyor.

Küresel genişlemeye giden hızlı bir yol

Düzenlenmiş bir statü elde etmek için, QMALL Litvanya’da UAB QMALL olarak kayıtlıdır ve burada Litvanya Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı’na göre Sanal Para Birimi Değişim Operatörü ve Depo Sanal Para Birimi Cüzdan Operatörü olarak tanınır.

Bu lisanslarla QMALL, borsanın avro bölgesine genişlemesi için etkin bir şekilde yeşil ışık yakıyor. Bu küresel genişlemenin bir parçası olarak, QMALL yakında yerel yasalarla belirlenen şeffaflık, veri güvenliği ve raporlama konusundaki katı yasalara bağlı kalırken euro’yu da içeren ticaret çiftleri ekleyecektir. Bu faktörlerin kombinasyonunun markaya olan genel güveni arttırdığı söyleniyor. Kurucular, bu şekilde güven sağlamanın Avrupa’dan bir kullanıcı akışını teşvik edeceğine, kripto projelerinden borsaya olan ilginin artmasına ve sonuç olarak proje jetonu için patlayıcı talebin olacağına inanıyor.

Uygun lisanslamanın yanı sıra ekip, Avrupa’nın önde gelen teknoloji bölgesi ve Silikon Vadisi’nin Fransız eşdeğeri olan Sophia Antipolis ile ortaklık kurdu. Sophia Antipolis şu anda 2.400 hektarlık bir alanda 2.500’den fazla şirkete ev sahipliği yapıyor ve burada çok sayıda startup’a ve büyük küresel markalara ev sahipliği yapıyor.

qmall hakkında daha fazla bilgi burada

Daha birbirine bağlı bir ağdan yararlanan şirket, dünyanın ilk tercihi kripto para borsası olmak amacıyla Haziran ayında Ukraynalı kullanıcılar için ve sonbaharda Avrupalı ​​kullanıcılar için verilen Visa kartlarıyla hizmetini geliştirmeye ve kripto para erişilebilirliğini iyileştirmeye devam etmeyi hedefliyor.

Avrupa’nın en büyük fırlatma rampası

Sadece altı aydır var olan QMALL, o zamandan beri 150.000 kayıtlı aktif tüccardan oluşan büyüyen topluluğu, uygulamasının lansmanı ve token satışının üç başarılı turu ile başarıya ulaştı. Token, yakın zamanda %3000 büyüdüğü ve değer artışı yaşamaya devam ettiği CoinMarketCap’in en çok kazananları arasındaydı.

QMALL, ekibin Ukrayna ve Avrupa projeleri için en büyük Avrupa fırlatma rampasını piyasaya sürmeyi planladığı Fransa’nın güneyine bir döviz bürosunun taşınmasıyla şimdi bu büyük oyuncuların saflarına katılıyor. Borsa, Avrupa Birliği’nin her ülkesinde temsilcilikler açmayı ve geniş bir kripto başlangıç ​​destek merkezi ağı oluşturmayı planlıyor.

Reklam Alanı

Sorumluluk Reddi Cointelegraph, bu sayfadaki hiçbir içeriği veya ürünü onaylamamaktadır. Size elde edebileceğimiz tüm önemli bilgileri sağlamayı amaçlamakla birlikte, okuyucular şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalı ve kararlarının tüm sorumluluğunu taşımalıdır ve bu makale yatırım tavsiyesi olarak kabul edilemez.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!