Türünün ilk örneği olan mobil NFT gezgini, kullanıcılara dijital koleksiyonlara net bir genel bakış sağlar

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Maddi olmayan tokenlerin (NFT’ler) hızla değer kazanmasıyla birlikte, giderek daha fazla insan bu varlık sınıfına her şeyi dahil etmek istiyor. Ancak, herhangi bir akıllı yatırımcının teşvik edeceği gibi, yatırımın değeri çeşitlendirmededir. Bu stratejiden yararlanan yatırımcılar, en uzun vadeli büyüme potansiyelini ortaya çıkarırken, iyi çeşitlendirilmiş bir portföy ile kısa vadeli riskleri dengeleyebilir. Tek dezavantajı, genellikle farklı uygulamalar üzerinde yönetilen bu varlıkların takibinin başka bir hikaye olmasıdır.

Perakende yatırımcılar, pazarın zirvesinde kalmak için birden fazla finansal uygulamayı dengelemek zorunda kalıyor ve bu da yatırımları hakkında kapsamlı bir görüş elde etmeyi neredeyse imkansız hale getiriyor. Bu nedenle, ödenemez tokenler (NFT’ler) için bir tane daha ekleme düşüncesi, bu varlık sınıfının ilk kez yatırımcılarını caydırmak için yeterli olduğunu kanıtladı.

Belçika merkezli akıllı telefon uygulaması Delta, çok varlıklı yatırım takip uygulamasıyla pazardaki bu açığı kapatarak ilgi gördü. Bu uygulama aracılığıyla kullanıcılar, popüler hisse senetleri, kripto para birimleri, ETF’ler, yatırım fonları ve NFT’ler dahil olmak üzere araçlara ve grafiklere erişimle portföylerindeki her şeyin canlı bir görünümünü elde eder. Yatırımcılar için bu, finansal uygulamalar arasında tek başına gezinmek yerine artık tüm acil bilgilere tek bir bakışta erişebilecekleri anlamına geliyor.

Kullanıcı deneyimi (UX) birçok uygulama geliştiricisinin odak noktası olmasına rağmen, Delta, birden fazla cüzdan adresini yönetmek ve patlayan yeni projelerde güncel kalmak dahil olmak üzere kendi karmaşıklıklarını sunan NFT’leri ilk kullananlardan biridir. bir düzineden fazla ağda artan bir oranda. Bu nedenle, Delta uygulamasını tamamlamak, yatırımcıların otomatik veya manuel olarak bir Ethereum (ETH) cüzdanına bağlanabilecekleri ilk mobil NFT gezgininin eklenmesidir. Ekip, bu sürümü, bu yıl içinde çoklu zinciri içerecek başka bir güncelleme izleyecek.

90’larda online alışveriş gibi

Analistler 2021’i NFT’lerin yılı olarak görse de, birçoğu hala bu uygulamaların ne olduğunu veya bu yatırımların bir gün ne kadar değerli olabileceğini anlamıyor. Delta ekibinin bir üyesi olarak, “İnsanlar bugün NFT’leri, meta veriyi ve kriptoyu 1990’larda çevrimiçi alışverişi anlamadıkları gibi anlamıyor.”

Çoğu çevrimiçi alışveriş gibi, çoğu mağazaya gitmenin fiziksel deneyimine alışmıştı. Bununla birlikte, dünya giderek daha fazla çevrimiçi zaman harcadıkça, fiziksel ve sanal gerçekliğin bir karışımına, metaverse’in doğal ilerlemesine bir basamak taşı olarak alıştılar.

Delta hakkında daha fazla bilgi burada

Delta’nın NFT gezgin hizmetleriyle tamamlanan yatırım izleme uygulaması, bu geçişin eşiğine gelerek, kullanıcıların hisse senetleri ve diğer kripto varlıklarının yanı sıra NFT koleksiyonlarını takip etmelerini sağlıyor. Yatırımcılar, çevrimiçi alışverişe benzeyen bir UX ile popüler koleksiyonlara göz atabilir ve yüz binlerce NFT’ye bakabilir. Global arama fonksiyonu ile hacim gibi yatırımcıya özel kriterlere dayalı olarak yeni koleksiyonlar da bulunabilir.

Her yatırımcı kendi beğenisine uygun bir koleksiyon bulduktan sonra herhangi bir NFT’yi veya bir koleksiyonun tamamını takip ederek bir sonraki sayfalarına eklemeyi seçebilir. Ardından, Delta’nın fiyat değişikliği algoritmasını kullanarak, taban fiyat hareket ettiğinde ve bir yatırım fırsatı kendilerine sunulduğunda kullanıcılar gerçek zamanlı güncellemeler alacaklar.

NFT gezgininin, “oyunun önünde kalma” ve eğilimleri tahmin ederken aynı anda NFT dünyasında ortaya çıkan değişiklikler üzerinde hareket etme ve izleyiciyi kullanmayanlara karşı rekabet avantajı kazanma yeteneği nedeniyle önemli avantajlar sağladığı söyleniyor. .

Sorumluluk Reddi Cointelegraph, bu sayfadaki hiçbir içeriği veya ürünü onaylamamaktadır. Size elde edebileceğimiz tüm önemli bilgileri sağlamayı amaçlamakla birlikte, okuyucular şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalı ve kararlarının tüm sorumluluğunu taşımalıdır ve bu makale yatırım tavsiyesi olarak kabul edilemez.

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!