Terra Çöküşünde Bir Kaybeden Daha: Hashed – Kripto Zamanı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

  1. Anasayfa
  2. Kripto Para
  3. Terra Çöküşünde Bir Kaybeden Daha: Hashed


Terra-Çöküşünde-Bir-Kaybeden-Daha-Hashed-1137x640

Kripto odaklı yatırım şirketi Hashed, Terra (LUNA) çöküşünde milyar dolardan fazla kayba uğradığını ilk kez doğruladı.

Hashed CEO’su Simon Seojoon Kim, Bloomberg’e verdiği röportajda şirketin 30 milyon LUNA satın aldığını aktardı. CEO’ya göre çöküşle birlikte bu yatırım şirkete 3.6 milyar dolardan fazla zarar ettirdi. Tüm bunlara rağmen Hashed yeni bir yatırım fonu ile kriptoya olan inancını sürdürüyor.

Terra Çöktü, Hashed 3 Milyar Dolar Zarar Etti

Hashed CEO’su Simon Seojoon Kim, Bloomberg’le röportajında projenin ilk zamanlarında 30 milyon LUNA aldıklarını aktardı. Bunun Nisan başındaki ATH’sinde 3.6 milyar dolar değerinde olduğunu söyleyen Hashed CEO’su, ilk defa zararın büyüklüğünü halka açık bir ortamda dile getirmiş oldu.

7 Mayıs’ta Terra ekosistemi, blockchainin stablecoini olan UST’nin dolar karşısında değer kaybetmesi ile büyük çöküşüne başlamıştı. 119 dolardan bol sıfırlı fiyatlara düşen LUNA, yatırımcısına büyük kayıplar yaşattı. Öyle ki yatırımcıların kaybının 40 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor.

Diğer taraftan Hashed, LUNA krizinde oldukça büyük bir kayıp yaşamış olsa da kripto paralara olan güvenini kaybetmedi. Hatta Kim, şirketin önümüzdeki yılın ilk yarısında üçüncü bir yatırım fonu toplamayı amaçladığını aktardı. Hashed’in ne kadar yatırım toplamayı hedeflediği belirsiz, ancak şirket geçtiğimiz yatırım toplama dönemlerinde toplamda 320 milyon dolar toplamayı başarmıştı. Kim’in dediğine göre şirket üçüncü bir yatırım toplama döneminde yatırımların odağı blockchain tabanlı oyun start-upları olacak.

 

Bir Cevap Yaz


Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap