Tally Labs, 12 milyon dolarlık fonla merkezi olmayan içerik ekosistemini genişletmeye çalışıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Jenkins the Valet’in ticari operasyonlarını ve altyapı yazılım geliştirmesini denetleyen bir Web3 medya şirketi olan Tally Labs – bir Bored Ape karakterinin yaşamına yönelik kurgusal bir dönüştürülemeyen token (NFT) projesi – 12 $ değerinde bir tohum finansman turu duyurdu milyon.

Şirket, fonları Jenkins the Valet’in fikri mülkiyetini ve ticarileşmesini daha geniş bir eğlence ortamı yelpazesine genişletmek ve yeni atanan altı Amerika Birleşik Devletleri/uzaktan iş rolü için işe almak için kullanma sözü verdi.

Fon, hem risk sermayesi hem de bireysel yatırımcılardan oluşan, geniş kapsamlı uzmanlıkları ve bilgileri için bilinçli olarak seçilen, ancak en önemlisi Web3 ve merkezi olmayan içerik yaratmanın temel değerleriyle olan bağları olan 19 yatırımcının bir listesini derliyor.

Yatırımcılar arasında a16z crypto, Sterling VC, Dapper Ventures ve Dapper Ventures CEO’su Roham Gharegozlou, Odell Beckham Jr. ve Allyson Felix gibi şirketler yer alıyor.

Valet Jones ile birlikte Tally Labs’ın iki kurucu ortağından biri olan Safa, Cointelegraph ile yaptığı görüşmede fon sağlama konusunda düşünülmüş bir yaklaşımın önemini yineledi ve şunları söyledi:

“Günümüzde ve çağda sermaye bulmanın inanılmaz derecede zor olmadığını düşünüyorum, ancak bunun daha çok paranın kimden geldiğiyle ilgili olduğunu düşünüyoruz ve isteyebileceğimiz en iyi insan grubunu bulduğumuzu düşünüyoruz.”

İlgili: Vale kurucusu Jenkins, merkezi olmayan bir Web 3.0 içerik şirketi oluşturmak istiyor

Valet Jones’a göre, Tally Labs’ın büyümesi, podcast aracılığıyla “Jenkins daha birçok şey yapacak, yeni yerler keşfedecek ve bir sürü başka toplulukla tanışacak” olduğu için “var olan hikayenin bir evrimi” olarak hizmet edecek. SALT Audio ile.

“Jenkins açıkçası bizim için çok önemli bir karakter, bence Yazar Odası için ve alanın geneli için umut ediyoruz, bu nedenle Jenkins, Tally’nin yaptığı her şeyin büyümesinde gerçekten çok önemli olacak.”

Reklam Alanı

Jenkins dünyasından ilk yayın, Bored Ape Yacht Club’ın hikayelerini ve gizemlerini açığa çıkaran kurgusal bir roman olacak. başlıklı Sıkılmış + Tehlikeli, kitap şu anda 10x New York Times en çok satan Neil Strauss tarafından Writer’s Room topluluğunun yönetim portalı aracılığıyla demokratik desteğiyle yazılıyor. Hem fiziksel hem de NFT formatında mevcut olan romanın 2022’nin ikinci çeyreğinde yayınlanması bekleniyor.

Valet Jones, uygulama hedeflerini desteklemek ve topluluklarına Web3 alanında mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için teknolojik altyapı oluşturmanın önemini vurgulayarak konuşmayı sonlandırdı:

“Jenkins’in ne zaman yeni bir macerası olsa ya da yeni karakterlerle tanışıp yeni maceralar yaşayıp içerik oluşturulduğunda, topluluk etkileşimini olabildiğince şaşırtıcı kılmak için yeni yazılımlar da oluşturulacak. […] Topluluğumuzu işimizdeki tüm bu gelişmeler boyunca bir yolculuğa çıkarmak ve yeni gelişmeleri tanıtmanın yaratıcı ve eğlenceli yollarını bulmak, yapmayı sevdiğimiz şey.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!