SubQuery, veri indeksleme desteğini Flare Network’e genişletiyor – Kripto Zamanı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

SubQuery bugün Flare Network ile entegrasyonu duyurdu. SubQuery’nin Flare Ekosistem Destek Programı’ndan bir hibe almasından kısa bir süre sonra gelen entegrasyon, SubQuery’nin veri indeksleme desteğini Flare Network’e genişletmesine izin verecek.

Flare Network’ün zincirler arası yaklaşımı, SubQuery’nin Web3 geliştiricileri için evrensel blok zincir indeksleme aracı olma ana hedefiyle tutarlıdır. Flare Network, geliştiriciler için merkezi olmayan birlikte çalışabilirlik için basit ve tutarlı bir yığın sağlayarak, tek bir dağıtım yoluyla birden çok zincire hizmet veren dApp’ler geliştirmelerine olanak tanır.

Flare Network ayrıca EVM tabanlı akıllı sözleşmeleri destekler ve yerleşik veri ve birlikte çalışabilirlik altyapısına sahiptir. Bu, dApp’lere oldukça merkezi olmayan fiyat akışları ve diğer blok zincirlerinden güvenli durum edinimi sağlar.

Flare ayrıca, güvene dayalı birlikte çalışabilirlik için farklı blockchain ağları arasında merkezi olmayan, çok taraflı ve sigortalı köprülere izin vermeye çalışıyor.

Entegrasyon hakkında yorum yapan Flare Network’ün kurucu ortağı ve CEO’su Hugo Philion şunları söyledi:

“SubQuery’nin merkezi olmayan veri indeksleme çözümlerine hayranız ve bunların Flare ana ağında lansmanı için heyecanlıyız. Bu, Flare’nin geliştirici katılım stratejisinin bir diğer önemli parçasını tamamlayacak.”

Flare Network geliştiricilerine entegrasyonun faydaları

Flare Network geliştiricileri, açık kaynaklı SDK, araçlar, belgeler, geliştirici desteği ve geliştiricilerin SubQuery ekosisteminden aldığı diğer avantajlar dahil olmak üzere eksiksiz SubQuery deneyiminden yararlanır. Ayrıca Flare Network, kurumsal düzeyde altyapı barındırma sağlayan ve her gün 400 milyondan fazla isteği işleyen SubQuery’nin yönetilen hizmeti tarafından desteklenecektir.

Özetle SubQuery, Cosmos ekosistemi, Polkadot, Algorand ve Avalanche gibi çoklu katman-1 blok zincirleri üzerinde uygulamalar geliştiren geliştiricilere merkezi olmayan veri indeksleme altyapısı sağlar. Geliştiricilerin daha hızlı API’ler oluşturmasına ve ayrıca sözlükleri kullanarak zincirleri hızlı bir şekilde endekslemesine yardımcı olan esnek ve hızlı bir veri dizin oluşturucu olarak hizmet eder.

Entegrasyon hakkında yorum yapan SubQuery’deki Teknoloji Evangelisti Marta Adamczyk şunları söyledi:

“Hızlı, esnek ve evrensel indeksleme çözümümüzle Flare Network üzerinde çalışan ekipleri desteklemekten gurur duyuyoruz. Flare geliştiricilerinin verilerini daha hızlı ve daha kolay dizine eklemelerini ve SubQuery’nin yardımıyla karmaşık dApp’ler oluşturmalarını sağlayan başka bir entegrasyon sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!