Solana NFT Marketplace Magic Eden, 130 Milyon $ B Serisi turunu 1,6 milyar $ değerleme ile kapattı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Salı günü, 24 saatlik işlem hacminde 112,927 SOL (4 milyon $) ile Solana (SOL) blok zincirindeki popüler bir mantar olmayan token veya NFT platformu olan Magic Eden, 130 milyon $ karşılığında bir B Serisi turunu kapattığını duyurdu. Finansman turu, Electric Capital, Greylock, Lightspeed Venture Partners, Paradigm ve Sequoia Capital gibi yatırımcılar tarafından yönetildi ve firmaya 1,6 milyar dolar değer biçti.

Yeni aşılanan sermaye, şirketin birincil ve ikincil pazarlarını genişletmek, çok zincirli fırsatları keşfetmek, yeni işe alımlara izin vermek ve araştırma ve geliştirmede kullanmak için kullanılacak. Eylül 2021’deki başlangıcından bu yana, pazar şimdi ortalama 22 milyon benzersiz aylık oturum alıyor ve günlük olarak 40.000’den fazla NFT işlem görüyor.

Magic Eden’in Launchpad’i de bugüne kadar 250’den fazla projeye dahil oldu. Ayrıca, birincil pazara çıkan yeni NFT koleksiyonlarına özelleştirme, pazarlama desteği ve operasyonel uygulama sunar. Bu arada, ikincil piyasası 7.000’den fazla listeyi kapsar ve Solana’daki tüm NFT hacminin %92’sinden fazlasını görür.

Ayrıca Magic Eden, 50’den fazla oyun ve metaverse projesi başlattı. Bu segmentte firma, Solana’da kendi pazarında işlem gören tüm oyun NFT’lerinin %90’ını denetler. Geliştirmeyle ilgili olarak, COO ve Magic Eden’in kurucu ortağı Zhuoxun Yin şunları söyledi:

“Yatırımcılarımızın ve topluluğumuzun sürekli desteğini almaktan heyecan duyuyoruz ve Solana ve ötesini sunmayı dört gözle bekliyoruz.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!