Silvergate Capital, Bitcoin Lending Programını Genişletmek İstiyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Kripto para piyasası tüm hızıyla büyümeye devam ederken, şirketler iş modellerini genişletmeye tüm hızıyla devam ediyorlar. Son olarak Silvetgate Capital’in CEOSu Alan Lane, şirketin kazanç sonrası konferans görüşmesinde yaptığı açıklamada, Silvergate Capital’in (SI) Bitcoin kredi programını genişletmek için “daha fazla fırsat elde etmeye” istekli olduğunu açıkladı.

Silvergate Capital, Bitcoin Lending Programını Genişletmek İstiyor

Silvergate Capital, Bitcoin Lending Programını Büyütüyor

Bildiğiniz üzere Silvergate Ocak ayında , Meta Platforms’un (eski adıyla Facebook) başarısız olan stablecoin projesi Diem’den teknoloji ve diğer varlıkları satın aldığını ilk kez Haziran 2019’da Libra olarak duyurmuştu.

Ek olarak geçtiğimiz ay Silvergate, Bitcoin destekçisi Michael Saylor tarafından yönetilen bir yazılım şirketi olan MicroStrategy’ye (MSTR) 205 milyon dolarlık Bitcoin destekli kredi verdi. Lane görüşmede ek olarak “Bitcoin bankacısı olmak için harika bir zaman” dedi.Öyle ki MicroStrategy kredisi, bir şirketin bilançosunda tutulan bitcoin’e karşı kredi vermek için kurulmuş bir platform olan Silvergate’in Silvergate Değişim Ağı Kaldıraç Programı aracılığıyla geldi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!