Roger Ver, CoinFLEX CEO’sunun şirkete 47 milyon dolar USDC borçlu olduğu iddialarını yalanladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Erken bir Bitcoin yatırımcısı ve Bitcoin Cash (BCH) savunucusu olan Roger Ver, kripto yatırım platformu CoinFLEX’in 47 milyon dolarlık bir borçla ilgili iddialarına karşı çıktı.

Salı tweet’inde Ver – CoinFLEX’ten ismiyle bahsetmiyor – söz konusu “Karşı tarafa olan borcunu temerrüde düşürmedi” ve kripto firmasının kendisine “önemli miktarda para” borçlu olduğunu iddia etti. İnkar, sosyal medyada BCH taraftarının olduğu yönündeki söylentileri takip etti. dahil olmuş Platformda, “birçok büyük kripto şirketinde hissesi olan yüksek net değerli bir müşteri”nin borçlarını karşılamaması nedeniyle para çekme işlemleri durduruldu.

CoinFLEX CEO’su Mark Lamb, açıklamadan kısa bir süre sonra şirketin Ver ile “CoinFLEX hesabındaki herhangi bir negatif öz sermayeyi şahsen garanti etmesini ve düzenli olarak marjı tamamlamasını zorunlu kılan” yazılı bir sözleşmesi olduğunu iddia etmek için Twitter’a gitti. Lamb’e göre CoinFLEX, Ver’e bir temerrüt bildirimi yaptı ve şirketin kendisine hiçbir borcu olmadığını iddia ederek “çözüm amacıyla bu durum hakkında sık sık telefon görüşmelerinde onunla konuşuyordu”.

CoinFLEX CEO’su, “Roger Ver’in sorumluluklarından ve sorumluluklarından uzaklaşmak için bu tür taktiklere başvurması talihsizlik” dedi.

İlgili: Su Zhu’nun 3AC tasfiyeleri ve iflas söylentileri olarak şifreli ifadesi

Cointelegraph Salı günü yaptığı açıklamada, “önemli araçlara sahip yüksek dürüst bir kişi” tarafından tutulan bir CoinFLEX hesabının, tasfiye edilmeden negatif öz sermayeye ulaşmasına izin verildikten sonra 47 milyon dolar zarara uğradığını bildirdi. Platform, Salı gününden başlayarak yeni bir token olan Recovery Value USD (rvUSD) çıkararak likidite sıkıntısını gidermeyi planladı ve kullanıcı para çekme işlemlerinin 30 Haziran’da devam etmesi bekleniyor.

CoinFLEX’in yerel tokeninin (FLEX) fiyatı, Lamb’s ve Ver’in Twitter’daki açıklamalarının ardından son 30 günde %84’ten fazla düşerek 1,19 dolardan 0,80 dolara düştü.

Cointelegraph, Roger Ver ve Mark Lamb’a ulaştı, ancak yayın sırasında herhangi bir yanıt alamadı. Bu hikaye güncellenebilir.

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!