Ripple SVP, kripto kışının inşa etmek için bir fırsat sağladığını söylüyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Cointelegraph’ın baş editörü Kristina Cornèr, İsviçre Davos’taki Dünya Ekonomik Forumu’nda Ripple’ın küresel müşteri başarısından sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Brooks Entwistle ile Ripple’da geçirdiği zamanı, mevcut “kripto kışı” ve piyasa katılımcılarının neye odaklanması gerektiğini tartıştı. .

Goldman Sachs ve Uber gibi önde gelen firmalar için çalışan Entwistle, Ripple’daki deneyiminin kendisine keşfetme fırsatı verdiğini paylaştı. Geçen yıl boyunca, Ripple ekibi “hangi iş modellerinin çalıştığını anlamak” ve nelerin geliştirilebileceğini anlamak için sektör hakkında daha fazla şey öğreniyor.

Entwistle ayrıca Davos’taki mevcut WEF etkinliğinin kendisine hava güzelken İsviçre’yi deneyimleme şansı verdiğini, bu sayede insanlarla etkileşim kurmayı ve sektörde yeni bağlantılar kurmayı kolaylaştırdığını paylaştı. Entwistle, “Buraya geldiğiniz andan itibaren acele ediyorsunuz – durmadan koşuşturuyor, ortaklar ve müşterilerle tanışıyor ve bunu yapmak için fikirler alıyorsunuz” dedi.

Hava durumunun yanı sıra Entwistle, piyasanın durumu hakkındaki düşüncelerini de paylaştı:

“Bu daha önce de oldu. Yine olacak. Ve bence bizim için bunun üzerine inşa ediyoruz. Bunun bir fırsat olduğunu düşünüyorum.”

Entwistle, Ripple’ın bu fırsatı “dünya çapında” inşa etmek için kullandığını söyledi. Ayrıca, blockchain topluluğu için bazı tavsiyelerde bulundu ve insanlara mevcut pazarlara çok fazla odaklanmamalarını ve bunun yerine odaklarını başka yerlere vermelerini söyledi. “Bazı yönlerden, bunların çoğu gürültüdür ve gürültüyü azaltmalı ve sinyale odaklanmalıyız” dedi.

İlgili: WEF 2022, 23 Mayıs: Cointelegraph Davos ekibinden son güncellemeler

Geçen hafta, kripto gazileri de ilk kez ayı piyasası yaşayanlara tavsiyelerde bulundu. Çeşitli öneriler arasında Bitcoin (BTC) satın almak, beklentileri yönetmek, masrafları azaltmak ve hiçbir şey yapmamak yer aldı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!