Ripple CEO’su, dava açılmadan önce SEC’i birkaç kez ziyaret ettiğini açıkladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Sınır ötesi ödeme şirketi Ripple’ın (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, Pazartesi günü İsviçre’nin Davos kentindeki Dünya Ekonomik Forumu’nda bir panel tartışması sırasında konuştu.

Aynı zamanda şirketin yönetim kurulu üyesi olarak da görev yapan Garlinghouse, çok çeşitli konularda yorum yaptı, özellikle de Amerika Birleşik Devletleri’ndeki G20 ülkelerine karşı mevcut düzenleme durumu.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse. Kaynak: Cointelegraph

“Açıklık ve kesinlik”in ayrılmaz ilkelerine hizmet eden düzenleyici çerçevelerin ihtiyatlı gerekliliğini vurgulayan Garlinghouse, şu inancını dile getirdi:

“Kripto endüstrisinde çalışan insanların ezici çoğunluğu, düzenleyiciler tarafından doğru yapmak isteyen iyi aktörlerdir. Ancak yolun kuralları net olmadığında, bunu yönetmek çok zor.”

Konuşmanın ilerleyen saatlerinde Garlinghouse, kişisel olarak ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ofisine “dava açma kararına kadar geçen yıllarda dört veya beş kez” gittiğini ve yasal olarak kategorize etmenin hiçbir gerekçesi olmadığını belirtti. Menkul kıymet olarak Ripple ile ilişkili varlık XRP.

İlgili: WEF 2022, 23 Mayıs: Cointelegraph Davos ekibinden son güncellemeler

Garlinghouse, İsviçre, Singapur, Birleşik Krallık ve Japonya’yı teknolojik yenilikleri geliştirmek için daha elverişli düzenleyici ortamlara sahip ülkeler olarak göstererek, “Bu, Amerika Birleşik Devletleri’nin G20’den ne kadar uzak olduğunu gösteriyor” dedi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!