Polygon ve diğerleri, Terra blockchain projelerine yardım eli uzatıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Terra (LUNA) çöküşünün ardından çok sayıda geliştirici belirsizlik içinde kaldı. Halihazırda çok fazla baskı altında olan bu Terra tabanlı projeler, diğer ağlara göç ederek topluluklarını ve projelerini kurtarabilir.

Hem Polygon (MATIC) topluluğuna hem de Terra projelerine fayda sağlaması beklenen bir hareketle, Polygon Studios’un CEO’su Ryan Wyatt tweetlendi Pazartesi günü, Poligon, Poligon Ağına geçmelerine yardımcı olmak için bir dizi Terra projesiyle çalışıyor. Wyatt’a göre Polygon topluluğu, “bu Terra projelerinin geliştiricilerini ve topluluklarını karşılamaya hazır.” Ayrıca Polygon’un göçlerinde onlara yardımcı olmak için gereken sermaye ve kaynakları sağlayacağını belirtti.

Polygon kurucusu Sandeep Nailwal, Terra projeleri için hangi seçeneklerin en uygun olduğunu detaylandırarak iki kuruş ekledi. Polygon’un hisse kanıtı zincirinin, ortak bir zincire ihtiyaç duyan topluluk projeleri tarafından kullanılabileceğini öne sürdü. Nailwal, ZK Rollups’ın yakında hisse kanıtı ağında mevcut olacağını kaydetti.

Katman 1 blok zinciri projesi Fantom, Fantom’un Terra blok zincirinden uzaklaşmak isteyen herhangi bir projeye veya geliştiriciye yardım etmeye hazır olduğunu belirterek Terra topluluğuna desteğini de genişletti. Fantom’daki ekip, entegrasyon, pazarlama ve bağlantılara yardımcı olacak bir hibe programı da detaylandırdı.

Bu çabalar, geçen haftaki etkinliklerin ardından pek çok Terra projesini yeniden ayağa kaldırmaya yardımcı olacak. Terra’nın yaratıcısı Do Kwon sonunda konuştu ve bir kurtarma planı önerdi. Terra blok zincirinde bir hard fork uygulama olasılığı, düşünülen fikirlerden biridir. Ancak şu anda piyasada aşırı miktarda LUNA olduğu için Binance CEO’su Changpeng Zhao belirtilmiş bu yaklaşımın işe yaramayacağını.

İlişkili: 80.000 Bitcoin gitti: Luna’nın yedek cüzdanında ne kaldı?

Çekincelerine rağmen, CZ Terra topluluğuna yardım teklif etmeyi kabul etti. Şunları belirtti:

“Kişisel görüşlerim veya sonunda seçilen çözüm ne olursa olsun, topluluğu elimizden gelen her şekilde desteklemek için her zaman burada olacağız.”

Reklam Alanı

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin de konuyla ilgili görüşünü sundu. Buterin, Terra için herhangi bir geri ödeme planının küçük yatırımcılara özel önem vermesi gerektiğini düşünüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!