Opera Crypto Browser, Güneydoğu Asya’da Web3 erişilebilirliğini desteklemek için Coin98’i entegre ediyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler), oyunlar ve metaverse platformları arasında gezinmeyi kolaylaştıran Web3 odaklı bir proje olan Opera Crypto Browser, Web3 erişilebilirliğini desteklemek için Güneydoğu Asya merkezli bir merkezi olmayan finans (DeFi) platformu olan Coin98 ile bir ortaklık duyurdu.

Coin98’in entegrasyonunun ardından, Opera’nın Kripto Tarayıcısı kullanıcıları, platformun çok zincirli, dönüştürülemeyen tokenler (NFT’ler), merkezi olmayan borsalar (DEX’ler), zincirler arası köprüler ve varlık takaslarının yanı sıra stake etme ve ödünç verme yeteneğinden faydalanabilecekler. Perşembe günü yapılan duyuruya göre kripto para portföyleri.

Güneydoğu Asya’nın – dünyanın en fazla internet kullanıcısına sahip – bir çevrimiçi teknoloji erişim noktası olarak itibarı ve gelişen genç nüfusa ve giderek daha aktif kripto topluluğuna sahip bir bölge ile işbirliği, Opera’nın Kripto Tarayıcısını tanıtım hedefine bir adım daha yaklaştırmaya hazır. kitle kripto para birimi ve Web3 benimseme. Gelişme hakkında yorum yapan Opera’daki kripto ekosistemi lideri Susie Batt şunları söyledi:

“Dünya çapında 340 milyondan fazla kullanıcıyla, herkesin kullanabileceği ürünler ve hizmetler sağlayarak ana akım benimsemeyi teşvik etmemiz kritik önem taşıyor.”

Opera, bir süredir kripto para birimi endüstrisinde önde gelen bir figür ve 2019’da Bitcoin (BTC) ödemelerini kabul eden ilk büyük tarayıcıydı. Ocak 2022’de Opera, Web3 odaklı bir girişim olan Crypto Browser projesini başlattı. DApp’leri, oyunları ve metaverse platformlarını keşfetmek daha kolay.

İlişkili: Opera tarayıcısı, BNB Zinciri tabanlı DApp ekosistemine doğrudan erişim sağlar

Projenin bir parçası olarak tarayıcı, Bitcoin, Solana (SOL), Polygon (MATIC), StarkEx, Ronin, Celo, Nervos Network ve BNB zinciri dahil olmak üzere yaklaşık dokuz büyük blok zinciri ağı için blok zinciri desteğini genişletti. Bu yılın başlarında Opera, emojileştirilmiş web adresleri veya URL’lerin oluşturulmasını sağlayan bir hizmet olan Yat ile ortaklık kurdu.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!