Ocean Protocol, Helyum ve Chainlink, Bitcoin fiyatı konsolide ederken aylık kazanç sağlıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Ayı piyasaları sırasındaki pozitif fiyat hareketleri, bir sonraki boğa döngüsüne kadar hayatta kalma şansı yüksek olan projelerin belirlenmesine yardımcı olabileceği için dikkate değerdir.

Genel olarak, Haziran ayındaki fiyat hareketi kripto piyasasının çoğu için durgundu çünkü tüccarlar Bitcoin’in (BTC) 30.000 $ destek seviyesi civarındaki salınımı konusunda gerginler, ancak birkaç güçlü performans sergiliyor.

LINK/USDT – HNT/USDT – OCEAN/USDT – 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den alınan veriler, Haziran ayında en çok kazananlardan üçünün Chainlink (LINK), Ocean Protocol (OCEAN) ve Helium (HNT) olduğunu gösteriyor.

Chainlink, staking’i tanıtıyor

Chainlink protokolü, akıllı sözleşmelerin düzgün çalışması için blok zincirlerinin harici veri akışlarıyla güvenli bir şekilde etkileşime girmesine izin veren kripto para birimi ekosisteminde en yaygın olarak benimsenen oracle ağıdır.

Bu haftanın başlarında proje ilk kez bir yol haritası açıkladı ve LINK staking’in yakında başlayacağını belirtti. Cointelegraph Markets Pro’nun NewsQuakes™ uyarı sistemi, son fiyat artışından önce 7 Haziran’da LINK için hisse senedi duyurusunu yakalamayı başardı.

Ocean Protocol, Helyum ve Chainlink, Bitcoin fiyatı konsolide ederken aylık kazanç sağlıyor
VORTECS™ Puanı (yeşil) ile LINK fiyatı karşılaştırması. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, LINK için 7 Haziran öğlen kaydedilen NewsQuakes™ uyarısının ardından, LINK fiyatı sonraki iki gün içinde %29,55 oranında artmaya devam etti.

Ocean Protocol, veri NFT’lerini tanıtıyor

Ocean Protocol’ün yerel OCEAN tokeni de bu hafta güçlü bir performans sergiledi ve Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den elde edilen veriler, 3 Haziran’da 0.1965 $’a düştüğünden bu yana, OCEAN’ın fiyatının %64,53 artarak 9 Haziran’da 0,3233 $’a ulaştığını gösteriyor. .

Ocean Protocol, Helyum ve Chainlink, Bitcoin fiyatı konsolide ederken aylık kazanç sağlıyor
OCEAN/USDT 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

OCEAN’ın yükselen fiyatı, bir veri varlığı için telif hakkı veya münhasır lisansı modellemek için kullanılabilecek veri NFT’lerinin piyasaya sürülmesine giriş yapan Ocean ONDA v4 veri pazarının piyasaya sürülmesinden sonra geldi.

Veri NFTS’sinin tanıtılmasıyla birlikte protokol, jeton sahiplerinin OCEAN jetonlarını stake etmelerini ve %125’e kadar APY kazanmalarını sağlayan Ocean veri çerçevesini de tanıttı.

İlişkili: Chainlink, Keepers ve VRF’yi Avalanche blok zincirine getiriyor

Helyum sahipleri yeni ağları desteklemek için oy kullanıyor

Helyum protokolü, birbirleriyle iletişim kurmak ve düğüm ağı üzerinden veri göndermek için düşük güçlü kablosuz cihazları destekleyen 5G Nesnelerin İnterneti odaklı bir projedir.

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den elde edilen veriler, 29 Mayıs’ta 6.35$’a düşmesinden bu yana HNT’nin fiyatının 9 Haziran’da %79.14 artarak 12.28$’a yükseldiğini ve 24 saatlik işlem hacminin %249 artışla 126,7 milyon$’a yükseldiğini gösteriyor. .

Ocean Protocol, Helyum ve Chainlink, Bitcoin fiyatı konsolide ederken aylık kazanç sağlıyor
HNT/USDT 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

HNT’nin patlaması, Helyum topluluğu, yeni kullanıcıları, cihazları ve hücresel, VPN, WiFi ve LPWAN dahil olmak üzere farklı ağ türlerini desteklemek için Helyum Ağı’nı ölçeklendirmek için gereken ekonomik ve teknik yapıları kapsayan bir öneri olan HIP-51’e oy verdiğinde gerçekleşti.

Reklam Alanı

Seçmenler nihayetinde teklifi 8 Haziran’da onayladı ve seçmenlerin %96,94’ü Helyum’u bir “ağlar ağı” haline getirmeye geçişi onayladı.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!