MSP Recovery, tokenize sağlık girişimini serbest bırakmak için Tokenology ile güçlerini birleştirdi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

MSP Recovery LLC, Miami, Amerika Birleşik Devletleri merkezli ve bölgede değer verilen bir sağlık kurtarma firması 32.6 milyar dolarlık bir paya sahip olan şirket, Lifechain adlı bir dolandırıcılığı önleme blok zinciri platformunu başlatmak için Web3 çözümü Tokenology ile işbirliğine dayalı bir ortaklık duyurdu.

Lifechain, hastalar ve endüstri profesyonelleri için sağlık hizmetleri ücretlerinin, iddialarının ve tıbbi kayıtlarının erişilebilirliğini artırmak için blok zinciri teknolojisinin doğrulanabilir ve şeffaf yapısını kullanmaya çalışacaktır.

MSP Recovery’nin bu yılın Ocak ayında başlatılan ve son verilere göre o zamandan beri 1 milyondan fazla kullanıcı kaydettiren tüketici uygulaması LifeWallet, teknolojiyi tokenize edilmiş bir çözüm LifeCoin’in yanında barındıracak.

Basın açıklaması, sağlık sektöründeki görevin ölçeğine ilişkin daha geniş bir bağlam sağladı; özellikle, ikincil sağlık sigortası ödemelerinin geri ödenmesi alanında çalışmak.

“Tokenize edilen çok sayıda günlük tıbbi talebin 2024 yılına kadar günde 50 milyonu aşması bekleniyor ve bu da yalnızca Polygon’un sunabileceği türden bir ölçek, güvenlik ve sürdürülebilirlik gerektiriyor.”

MSP Recovery, Lionheart Acquisition Corp II’nin satın alınmasının ardından 2021 yılının ortalarında halka açık bir şirket haline geldi ve Nasdaq’ta MSPR senedi sembolü altında faaliyet gösteriyor.

Polygon’un (MATIC) kurucu ortağı Sandeep Nailwa, ortaklığın değerlendirmesini paylaştı ve projenin “gerçekten etkili” olduğunu ve “Tokenology gibi geliştiricilerin Polygon teknolojisini kullanarak inşa ettiği girişimci yeni çözümlerin evriminin bir kanıtı” olduğunu belirtti. ”

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!