Miami ve New York City, Mayoral’ın onaylarına rağmen tank sikkeleri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

MiamiCoin (MIA) ve NewYorkCityCoin (NYC), her iki şehrin ilgili belediye başkanları tarafından kamuya açık olarak onaylanmasına rağmen, tüm zamanların en yüksek seviyelerinden bu yana %90 ve %80 düştü.

CoinGecko’dan alınan verilere göre, MIA’nın fiyatı, 20 Eylül’deki 0,055$’lık ATH’sinden bu yana %92 düştü ve yazı yazılırken 0,004$’a oturdu. NYC’nin değeri 3 Mart’ın yükseği 0,006 dolardan bu yana %80 düşerek 0,0014 dolardan işlem gördü.

Yatırımcıların geç saatlerde diğer birçok kripto varlığı üzerinde yakılmasıyla birlikte, MIA ve NYC madeni paralarına olan talep neredeyse tamamen kurudu.

İkilinin son 24 saatteki işlem hacmi sırasıyla sadece 70.190 dolar ve 45.663 doları buldu. Buna karşılık, MIA ve NYC ATH seviyelerindeyken, her biri 1,6 milyon dolar ve 260.000 dolar değerinde 24 cilt ürettiler.

Miami belediye başkanı Frances Suarez, MIA’nın potansiyel kullanım durumları hakkında birçok kez konuştu ve en son Şubat ayında yerel yönetimin bir kira yardım programını desteklemek için rezerv cüzdanından 5,25 milyon dolar ödediğini duyurdu.

New York Belediye Başkanı Eric Adams da Kasım ayında NYC’yi kollarını açarak karşıladı ve “Sizi Web3’ün küresel yuvasına davet etmekten mutluluk duyuyoruz! Şehrimizi ileriye taşımak için teknolojiye ve yeniliğe güveniyoruz.”

Varlıklar, şimdiye kadar iki ve tek ortağı olan Miami ve New York City gibi yerel yönetimler için kripto para toplama yolları sağlamayı amaçlayan bir Stacks katmanlı blok zinciri tabanlı protokol olan CityCoins projesi tarafından geliştirildi.

Önemli bir teşvik – potansiyel düzenleyici gri alanlara rağmen – CityCoins’in akıllı sözleşmelerinin, tüm madencilik ödüllerinin %30’unu ortak şehir için gözetim altındaki bir rezerv cüzdanına otomatik olarak tahsis etmesi ve madencilerin kalan %70’i almasıdır.

CityCoins topluluk lideri Andre Serrano’ya göre, bu yılın Ocak ayı itibarıyla Miami ve New York City’nin rezerv cüzdanlarının değeri sırasıyla 24,7 milyon dolar ve 30,8 milyon dolara ulaştı ve o sırada varlığın madenciliği için nispeten güçlü bir topluluk talebi olduğunu öne sürdü. .

İlişkili: Belediye meclisi: “Philly CityCoins için hazır”

Bununla birlikte, hükümetler ortaklıklardan yararlanırken, işlerin kullanıcı/yatırımcı tarafı madencilik ödüllerini paylaşıyor gibi görünüyor ve Stacks blok zincirindeki varlıkları “istiflemeden” (esas olarak staking) yıllık %9’luk bir BTC getirisi yeterince cazip değil. güçlü talebi yönlendirmek için.

Cornell Tech’de bir kentsel teknoloji araştırmacısı olan Michael Bloomberg, kısa süre önce Quartz’a, yatırımcı iştahını yakalamak için ekstra fayda eklenmezse madeni paraların şehirler için işe yaramaz hale gelebileceğini önerdi:

Reklam Alanı

“İnsanlar bundan para kazanamazlarsa madeni para madenciliğini durduracaklar ve bundan para kazanmanın tek yolu daha büyük aptalları katılmaya ikna etmektir.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!