Miami belediye başkanı, Bitcoin’in inovasyon perspektifinden görülmesi gerektiğini söyledi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Miami belediye başkanı Francis Suarez, Bitcoin’in (BTC) sadece bir yatırım varlığı olarak değil, inovasyon perspektifinden görülmesi gerektiğine inanıyor.

Suarez’in yorumları, Davos’ta devam eden Dünya Ekonomik Forumu (WEF) 2022’nin üçüncü gününde “Kripto’nun Geleceği” konulu tartışması sırasında geldi. dedi ki:

“Yatırımcıların olaylara yalnızca getiri perspektifinden baktığı bir dünyada yaşıyoruz, ancak Bitcoin’e yenilikçi ve teknoloji perspektifinden bakılması gerekiyor.”

Kripto pazarındaki oynaklık tartışması hakkındaki görüşleri sorulduğunda Suarez, fenomenin kripto ekosisteminin bir parçası olduğunu ve gelişen ve yeni ortaya çıkan teknolojiler arasında yaygın olduğunu söyledi.

İnsanlara, oynaklık tartışmasının yalnızca ayı piyasasında yaygın gibi görünse de, piyasa yükselirken de önemli bir rol oynadığını hatırlattı.

Ayrıca Bitcoin fiyatının bir varlık sınıfı olmaktan çıkıp bir “para birimi” biçimine dönüştüğü zaman zamanla istikrarlı hale geleceğini iddia etti. Açıkladı:

“Orijinal kripto para birimi olduğu için Bitcoin perspektifinden konuşacağım. Şu anda bir varlık sınıfı gibi davranıyor, ancak zamanla para birimi olma yolunda ilerliyor. Para birimi yönü ön plana çıktığında, fiyatın da istikrar kazanacağını düşünüyorum.”

BTC’ye verdiği desteğin nedeni sorulduğunda Suarez şunları söyledi:

“Bugün kime güvenebiliriz? Politikacılar mı? Bankacılar mı yoksa politika yapıcılar mı? Burası, bir insan tarafından icat edilmiş olsa da, değiştirilemeyecek bir dizi kodu takip etmek üzere tasarlanmış olsa da, Bitcoin’in benzerlerinin iz bıraktığı yerdir.”

Suarez’e, Bitcoin tartışması konusunda Miami belediye başkanıyla anlaşan Crypto Council for Innovation CEO’su Sheila Warren katıldı ve şunları söyledi:[Bitcoin] Birkaç fiyat döngüsünü sürdürerek cesaretini kanıtladı ve mevcut fiyatı, döngüsünün hacimlerini anlatıyor.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!