MEXC 20 Nisan 2022’de Vadeli İşlemler Sistemini Güncelleyecek

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Ürün performansını daha iyi hale getirmek ve alım satım deneyiminizi geliştirmek için MEXC Vadeli İşlemleri, 20 Nisan 2022, 01.30 – 02.30 (TSİ) saatleri arasında bir sistem güncellemesinden geçecektir. Sistemin tahmini kapalı kalma süresi 1 saattir. Güncelleme sırasında tüm açık emirler korunacaktır; para transferi, pozisyon açma/kapama ve emir iptali gibi işlevler hem web sitesinde hem de uygulamada geçici olarak askıya alınacaktır. Güncelleme tamamlandıktan sonra, emirlerinizi iptal etmek ve varlıkları Vadeli İşlemler hesabına aktarmak için 15 dakikanız olacaktır. Ancak yeni emirler vermek ve Vadeli İşlemler hesabından varlık aktarmak bu süre boyunca hem web sitesinde hem de uygulamada geçici olarak askıya alınacaktır.

Gereksiz kayıpları önlemek için lütfen emirlerinizi ve pozisyonunuzu önceden gözden geçiriniz. Güncellemenin tamamlanmasının ardından bir duyuru yayınlanacak ve Vadeli İşlemler piyasası yeniden kullanıma açılacaktır. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Güncellemeden önce piyasa yüksek bir dalgalanma ile karşılaşırsa, MEXC güncellemeyi erteleyecek ve piyasa durumuna göre bir duyuru yayınlayacaktır. Bu nedenle, daha fazla bilgi için lütfen resmi duyuruları zamanında takip ediniz.

MEXC Vadeli İşlemleri’nde alım satım yaptığınız için teşekkür ederiz!


MEXC Kayıt Linki : https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Uyarı: Vadeli İşlemler sistem güncellemesi için gereken süre tahminidir. Güncel bilgiler için lütfen yeni duyuruları ve grup bildirimlerini takip ediniz.

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Telegram: t.me/MEXC_TR_NEWS

Twitter: https://twitter.com/MEXC_TR

Twitter: https://twitter.com/MexcTRResearch

Tiktok: https://www.tiktok.com/@mexc_turkiye

Medium: https://medium.com/@MEXC_TR

Reklam Alanı

Facebook: https://www.facebook.com/MEXC_TR

Discord: https://discord.gg/zu5drS8

Instagram: https://www.instagram.com/mexc_turkiye/

Yeni kullanıcıysanız Yeni Kullanıcı Rehberimize göz atarak alım satım konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz: https://support.mexc.com/hc/tr/articles/4411455789849

Yüksek getirilerden faydalanmak için aşağıdaki linke tıklayarak davetiye oluşturabilir ve arkadaşlarınızı MEXC’e davet edebilirsiniz: https://www.mexc.com/invite

MEXC’de Ticaretin Tadına Varın

MEXC Ekibi

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!