Mahkeme belgeleri, Do Kwon’un LUNA kazasından günler önce Terraform Labs Kore’yi feshettiğini ortaya koyuyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Bazıları tarafından kriptonun Lehman Brothers’ı olarak adlandırılan Terra (LUNA) çöküşünün dramatik hikayesi, yasal belgeler iki Güney Kore ofisinin tasfiyesini ve Terraform Labs Korea Corporation’ın ABD’de dağıldığını ortaya çıkarırken, dikkate değer bir başka dönüş daha aldı. Çift para birimi çöküşünden önceki günler.

İlk olarak Güney Koreli haber kuruluşu Digital Today tarafından bildirilen, ülkenin Yüksek Mahkeme Sicil Dairesi’nden alınan bilgiler, Do Kwon’un iki şubenin ve bir şirketin tamamının tasfiyesini başarıyla başlattığını vurguluyor.

Hem Busan genel merkezi hem de Seul ofisleri, 30 Nisan’daki genel hissedarlar toplantısında, sırasıyla 4 Mayıs ve 6 Mayıs’ta feshedilmeleri kararlaştırıldı.

Bu kararların zamanlaması, 10 Mayıs’ın ilk saatlerinde Terra (LUNA) ve UST stablecoin’in finansal olarak yok edilmesini içeren olaylarla potansiyel korelasyonları nedeniyle kripto topluluğu içinde şüpheleri artırdı.

İlgili: Terra LUNA ve UST neden çöktü? | Piyasa Raporunda öğrenin

Terra şu anda 1623 nolu yönetişim Önerisinin ikinci değişikliğine dayanan bir canlanma planını uygulama sürecindedir. Onaylanması halinde, mevcut sistemde üç revizyonu yürürlüğe koyacaktır: “gelecekteki enflasyonistliği azaltmak için” başlangıç ​​likiditesini %15’ten %30’a çıkarmak baskılar” uygulamak saldırı öncesi için yeni bir likidite profili LUNA sahipleri ve azalmak saldırı sonrası UST sahiplerine fon.

Önerme belgesinde Kwon, 27 Mayıs için planlanan bir ağ lansmanı ile “$UST peg başarısızlığının Terra’nın DAO hack anı – küllerden yeniden doğma şansı” olduğunu yazdı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!