Luna’nın yedek cüzdanında ne kaldı?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Terra efsanesi devam ediyor. Twitter’da iplikbaşarısız algoritmik stabilcoin TerraUSD (UST) ve token LUNA’nın arkasındaki ekip, ne kadar Bitcoin (BTC) ve kripto varlıklarını elden çıkardıklarını tam olarak paylaştılar.

Luna Foundation Guard (LFG) ayrıca söz kalan varlıklarla “$UST’nin kalan kullanıcılarını, önce en küçük sahipleri telafi etmek” için.

Özetle, 80.081 BTC veya LFG’nin koruduğu Bitcoin’in %99.61’i fondan çıktı. Grup onaylanmış bir tweet’te “toplam 1,164,018,521 $UST için 33,206 $BTC” satışı. Kalan 47.188 BTC hesaba katılmazken, 313 BTC yedekte kalıyor.

İlginç bir şekilde, LFG, her biri sırasıyla yaklaşık 40.000 ve 2.000.000 adet tutan tek bir BNB veya AVAX jetonu satmadı.

Aşağıdaki grafik, LFG rezervinde kalan jetonları özetlemektedir:

LFG rezervinde kripto para biriminin elden çıkarılmasının ve satışının arkasındaki neden, Terra ekosisteminin sağlığını desteklemekti:

Grubun kullandığı karşı tarafın adı verilmemiştir. Cointelegraph uzmanları, “algoritmik stabilcoin’lerin uzun vadeli uygulanabilirliğini” sorgulayan Terra ekosistemindeki çöküş hakkında bir analiz derledi. LFG rezervinin mevcut yapısı aşağıdaki gibidir:

Luna'nın yedek cüzdanında ne kaldı?
LFG rezerv bakiyesi dökümü. Kaynak: LFG

Bu arada, stake edilmiş LUNA jetonlarına sahip kripto meraklıları, jetonlarının önümüzdeki 20 gün içinde cüzdanlarına iade edildiğini görmelidir. Ancak, LUNA’nın fiyatı şu anda 0,0002 dolarda oturan en yüksek seviyelerinden bu yana %99’un üzerine düştüğü için daha az değerli olacaklar.

İlgili: LUNA erimesi kripto topluluğundan teorileri ve size söylenenleri ateşledi

Bir zamanlar 50 milyar dolarlık bir ekosistemin şimdi toplam rezerv bakiyesi 82 ​​milyon dolar, bu da popüler kripto fenomeni Cobie’nin basitçe ileti dizisine “Bruh” ile yanıt verin.

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!