Kyle Davies sessizliği bozarken Three Arrows Capital kurtarma paketini tartıyor: Rapor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Kripto odaklı riskten korunma fonu ve risk sermayesi şirketi Three Arrows Capital, dijital varlık piyasalarında şiddetli bir çöküşün ardından iflas ihtimaliyle boğuşurken, kalan varlıkların satışını ve hatta bir kurtarma paketini düşünüyor.

The Wall Street Journal Cuma günü bildirdiğine göre, aynı zamanda 3AC’den geçen firma, yatırımcıları ve borç verenleri için çözümler araştırmak üzere yasal ve mali danışmanlar tuttu. Kurucu ortak Kyle Davies Journal’a verdiği demeçte, varlık satışları ve başka bir şirketin kurtarma paketi de dahil olmak üzere çeşitli seçenekler masada. Bu arada, 3AC, mevcut alacaklılarla geçici bir anlaşma müzakere ederek daha fazla zaman kazanmaya çalışıyor.

Hala kriptonun geleceğine inandığını söyleyen Davies, 3AC’nin Şubat ayında Terra ekosisteminin sabit para birimini savunmak için kurulmuş kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Luna Foundation Guard (LFG) tarafından yayınlanan 1 milyar dolarlık token satışına katılımının kapsamını açıkladı. bu yıl. Davies, 3AC’nin satış sırasında diğerlerinin yanı sıra DeFiance Capital, Republic Capital, GSR ve Tribe Capital’in de katılımıyla yaklaşık 200 milyon dolarlık LUNC (önceden LUNA) tokenleri satın aldığını söyledi.

Bu haftanın başlarında, Terra Community Forum’dan bir muhbir, 3AC’nin yaklaşık 560 milyon dolar değerinde toplam 10.9 milyon kilitli LUNC satın aldığını açıkladı. Bu pozisyon şimdi 1000 dolardan daha az değerde.

3AC, Terra ekosisteminin çöküşüne maruz kalmanın yanı sıra, Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) fiyatlarının Aralık 2020’den bu yana en düşük seviyelerine düşmesinden sonra bu hafta birden fazla pozisyonda büyük tasfiyeler gerçekleştirdi.

İlgili: Su Zhu’nun 3AC tasfiyeleri ve iflas söylentileri olarak şifreli ifadesi

Cointelegraph’ın Perşembe günü bildirdiği gibi, Three Arrows Capital, BlockFi’yi de içeren bir grup borç verenden gelen marj çağrılarını karşılayamadı. Bu firmalar, 3AC’nin pozisyonlarının en azından bir kısmını tasfiye etti.

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!