KuCoin, yeni merkezi olmayan cüzdan ile Web3’e bağlanıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Cryptocurrency ticaret platformu KuCoin, Web3’e olan ilgi hız kazanmaya devam ederken, yeni bir merkezi olmayan cüzdan platformu başlattı.

KuCoin Cüzdan artık kullanıcılar için yayında ve tarayıcı tabanlı platform, halen geliştirilmekte olan bir mobil uygulamanın önünü açıyor.

Platform, KuCoin ekosistemine bağlanır ve çapraz blok zincir entegrasyonuna sahiptir. Kullanıcılar, diğer tokenlerin yanı sıra Bitcoin (BTC), Ether (ETH) ve Tether (USDT) dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerini alıp satabilecek, satabilecek ve gönderebilecek.

Cüzdan kendi kendine emanettir ve kullanıcılara özel anahtarları üzerinde tam kontrol ve sorumluluk verir.

Kripto para ekosistemi, merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez token (NFT) işlevselliğini benimsemeye ve desteklemeye devam ederken, KuCoin Cüzdan’ın yol haritası DeFi, NFT ve GameFi hizmetlerinin eklenmesini içerecek.

KuCoin’in tescilli NFT pazarı Windvane, lansman sırasında bu işlevi güçlendirerek kullanıcıların KuCoin Cüzdanında NFT’leri takas etmesine ve görüntülemesine olanak tanır. Windvane, erken aşamadaki NFT projelerinin platformda inşa edilmesini desteklemek ve teşvik etmek için Nisan 2022’de 100 milyon dolarlık “Yaratıcılar Fonu”nu açıkladı.

KuCoin, 2022’de B serisi öncesi bir turda 150 milyon dolarlık yatırım yaptı – firma 10 milyar dolar değerinde. Firma, ekosisteminde Web3, DeFi ve NFT hizmetlerini ve tekliflerini geliştirmeye devam etmek için en son bağış toplama turunun gelirlerini kullanmayı planlıyor. KuCoin Cüzdan’ın piyasaya sürülmesiyle meyvelerini veren bu çabalara KuCoin Labs ve KuCoin Ventures öncülük edecek.

İlgili: GameStop, beta kripto para cüzdanını ve yaklaşmakta olan NFT platformunu tanıttı

Bir dizi önde gelen kripto para borsası ve hizmet sağlayıcı, Web3 işlevselliğine olan ilgiye ayak uydurmak için son aylarda gözetimsiz, çok bloklu cüzdanlar başlattı.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli önde gelen kripto para borsası Coinbase, Mayıs 2022’de belirli bir mobil uygulama müşterisi grubu için bir cüzdan ve tarayıcı ile Web3 işlevselliğini entegre etti. NFT pazaryerlerinde alım satım yapmak büyük bir odak noktasıydı, token takasları ve diğer DeFi hizmetleri borsalar aracılığıyla kullanılabilir hale getirildi. Uniswap ve Opensea gibi.

Robinhood, Mayıs 2022’de, blok zincirler arası erişilebilirliğe sahip, ayrıca NFT depolama ve pazar yerlerine erişime sahip olacak bir gözetimsiz kripto para cüzdanını tanıttı. Amerikan tuğla-harç oyun perakendecisi GameStop, NFT işlevselliğine de sahip olacak kendi blok zinciri cüzdanının piyasaya sürülmesiyle aynı şeyi yaptı.

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!