KuCoin CEO’su, “çekilmeyi durdurma planı yok” diyerek iflas söylentilerini eleştirdi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Kripto borsası KuCoin, Crypto Twitter’ın bir alt topluluğu yatırımcıları para çekme yasağı konusunda uyarmaya başladığında kendisini tartışmanın merkezinde buldu. Bununla birlikte, KuCoin CEO’su Johnny Lyu, henüz ortaya çıkmadan önce incelenmemiş söylentileri reddetmek için hızlı davrandı.

Tüccar @KongBTC ve blok zinciri araştırmacısı @otteroooo da dahil olmak üzere Twitter’daki önde gelen kripto rakamları, takipçilerinden tüm fonlarını KuCoin’den çekmelerini talep ederken, borsanın yakında tüm kullanıcıların para çekmesini durdurabileceğini iddia etti.

Söylentiler KuCoin’in para çekmeyi durdurma niyetini Terra’nın (LUNA) ve 3AC’nin çöküşüyle ​​ilişkilendirdi ve uyarılara göre, düşen tokenlere yüksek düzeyde maruz kalma nedeniyle borsa için “muazzam acıya” yol açtı.

Lyu, yukarıdaki tweet aracılığıyla sözde söylentileri reddederken, yakın zamanda 150 milyon dolarlık bir fonu açıklayarak şirketin güçlü konumunu vurguladı ve bu da şirketin değerlemesini Mayıs 2022’de 10 milyar dolar olarak belirledi. Ayrıca şirketin şu anda birden fazla pozisyon için işe alım yaptığına dikkat çekti, yatırımcılardan devam eden FUD – korku, belirsizlik ve şüphe arasında kendi kararlarını vermelerini istemek:

“Herhangi bir “coin çöküşünden” “büyük zarar” yok, çekilmeyi durdurma planı yok, KuCoin’deki her şey iyi çalışıyor.”

KuCoin’i iflas söylentilerinden daha da uzaklaştıran Lyu, şirketin 2022 H1 inceleme raporunu operasyonları hakkında ayrıntılı bilgilerle paylaşacağını doğruladı. Son olarak, KuCoin’i hizmetleri kapatmak ve yatırımcılar arasında panik yaratmakla suçlayan kişilere bir uyarı gönderdi:

“Doğrulanmamış bilgileri kasıtlı olarak yayan FUD’lar için KuCoin yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. FUD yapma, BUIDL.”

İlişkili: Tether CTO’su, kısa satıcılar çemberi olarak stabilcoin FUD’sini reddediyor

Tether baş teknoloji sorumlusu Paolo Ardoino kısa süre önce stabilcoin Tether’in (USDT), ABD dolarına sabitlenmiş kripto varlığını açığa satmak isteyen hedge fonları tarafından “koordineli bir saldırıya” maruz kaldığını açıkladı.

Ardoino, Tether’in düzenleyicilerle işbirliği yaptığını ve şeffaflık çabalarını artırdığını ve ticari kağıt teşhirini aşamalı olarak sona erdirme konusundaki son taahhüdünü kaydetti.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!