Kripto platformu, koruyuculara Celsius Network’ten ne kadar farklı olduğunu anlatıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Bir kripto platformu, güç durumdaki Celsius Network’ten tamamen farklı bir iş modeline sahip olduğunu vurguluyor ve kullanıcılarının parasını sürdürülebilir bir şekilde onlar için çalıştırmaya çalışıyor.

YouHodler CEO’su Ilya Volkov, Cointelegraph’ın YouTube kanalında canlı bir soru sor oturumunda, şirketi aracılığıyla sunulan faiz oranlarının sürdürülebilir olduğunu ve bu alandaki diğerlerinden farklı olarak borsanın üçüncü taraf riskine maruz kalmadığını söyledi.

Volkov, YouHodler’ın “kendi kendine yeterli” olduğunu ve ilk madeni para teklifi veya risk sermayedarları tarafından desteklenmediğini ve müşteri fonlarının asla başka birinin yönetimine verilmediğini söyledi.

Ticaret platformunun bankaları geride bırakan faiz oranlarını nasıl sunabileceğini açıklayan CEO, gelirlerinin “önemli bir bölümünü” kullanıcılarla paylaştığını açıkladı – ve mevcut ayı piyasası hakkında soru sorulduğunda, krizi bir fırsat zamanı olarak nitelendirdi.

Volkov, “Her şeyin yolunda olduğunu kanıtlamak için güzel bir zaman, sürdürülebilir bir iş modelimiz var, uygun risk yönetimimiz var.” Dedi.

Bunun pratikte nasıl çalıştığını gösteren CEO, mevcut iklimin YouHodler’ı her kullanıcının faiz kazanabileceği maksimum tutarı – 100.000 ABD Dolarından 25.000 ABD Dolarına – düşürmeye nasıl teşvik ettiğini ve bunun gelecekte artabileceği ihtimaline dikkat çekti.

Ve sürdürülebilirlik konusunda, YouHodler’ın diğer DeFi protokolleriyle hiçbir bağlantısı olmadığını vurguladı – bu, bir dizi rakip için ciddi baş ağrısına yol açan bir şey.

Gelecek

Volkov, kripto kışının pek çokları için zor olduğunu kabul etti, ancak diğer varlık sınıflarının da yüksek enflasyon ve ABD Federal Rezervi’nden gelen önemli oran artışları “piyasada çok fazla paniğe” katkıda bulunduğundan – korkuların artmasıyla mücadele ettiği gerçeğine işaret etti. Ufukta bir resesyon görülebileceğini söyledi.

YouHodler’ın hem pasif hem de aktif kripto yatırımcıları için benzer ürünler sunduğunu açıkladı – sadece dijital varlıkları satın almak veya takas etmek isteyenlere, kriptolarını satmadan faturalarını ödemek için nakit isteyenlere ve krediyi kaldıraç için kullanmayı planlayan gelişmiş tüccarlara hitap ediyor. .

DeFi ve CeFi arasında bir köprü kurma vizyonunu aktaran YouHodler’ın CEO’su, geleceğin sektör için parlak olduğundan emindi.

Reklam Alanı

“Hepimiz özel depolamadan bulut depolamaya geçişe tanık olduk. Şimdi, %99 bulut tabanlıyız. Bundan birkaç yıl sonra, hepimizin veri depolama açısından, veri depolama açısından blockchain tabanlı olacağına inanıyorum. dijital kimlikler,” dedi Volkov.

YouHodler’in ilk DeFi ürününün Temmuz ayında piyasaya sürüleceğini ve üçüncü taraflarla bağlantılı herhangi bir stake etme veya havuzlama olmadan kullanımının kolay olacağını açıklamaya devam etti.

youhodler’dan daha fazla bilgi burada

Anahtarlarınız değil, kriptolarınız değil mi?

Kripto cüzdanları ve borç verme platformları ile ilgili yaygın bir nakarat, Bitcoiners’ın eski bir deyişi ile ilgilidir: “Anahtarlarınız değil, kriptonuz değil.”

Volkov, donanım cüzdanlarına kesinlikle inanıyor ve kişisel olarak kullanıyor olsa da, YouHodler gibi şirketlerin ekosistemde bir yer tutabileceğine ve olması gerektiğine inanıyor.

“Bankalara bir alternatif nakittir. Mutfağınızda nakit olması ne kadar iyi? Biri onu bir şekilde çalana kadar elbette güvenli olur. Para işe yaramalı. Para para kazanmalı, paranın ana prensibi bu. Bu yüzden dağıtmak daha iyidir – fonlarınızın bir kısmını soğuk hava deposunda ve bir donanım cüzdanında ve piyasada faaliyet gösteren diğer bir kısmını kullanmak daha iyidir.”

İleriye bakıldığında, YouHodler kendi kredi kartını başlatmayı ve erişim kolaylığı için donanım cüzdanları ile uygulaması arasında bağlantılar kurmayı planlıyor.

Volkov, “Son mil her zaman en karmaşık ve en zor olanıdır.” Dedi.

Sorumluluk Reddi Cointelegraph, bu sayfadaki hiçbir içeriği veya ürünü onaylamamaktadır. Size elde edebileceğimiz tüm önemli bilgileri sağlamayı amaçlamakla birlikte, okuyucular şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalı ve kararlarının tüm sorumluluğunu taşımalıdır ve bu makale yatırım tavsiyesi olarak kabul edilemez.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!