Kripto gazileri, pazardaki yenileri taşımak için yardım eli uzatıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Ayılar kontrolü ele alıp piyasalar yavaşlarken, Twitter kullanıcısı DeFi Edge, 2018 ayı piyasasını deneyimleyen kripto gazilerine, onunla ilk kez karşılaşan tüccarlara ne tavsiyede bulunacaklarını sordu.

Konuya yanıt olarak Guy Swann, piyasa çaylaklarını desteklemek için Bitcoin (BTC) satın almayı tavsiye listesinin başına koydu. Ayrıca Swann, tüccarlara kendi anahtarlarını tutmalarını, piyasa fiyatını göz ardı etmelerini ve düzenli olarak istiflemelerini söyledi.

Kripto fiyatlarındaki basit bir düşüş eğiliminin yanı sıra, bir kripto ayı piyasası, piyasada yatırımcı güveninin olmaması, sürekli bir düşüş dönemi, iyi haber geldiğinde daha düşük yüksekler ve kötü haber olduğunda daha düşük düşüşler gibi birkaç başka faktörle karakterize edilir. Bu koşulların ortasında, Erik Vorhees tavsiye tüccarlar “hiçbir şey yapma”.

Vorhees’e göre, normal tüccarların “tohumları ekildiği” ve “buğday ilkbaharda büyüyeceği” için herhangi bir şey yapmasına gerek yok. Öte yandan Voorhees, kripto şirketlerinin harcamalarını kısmaları ve “24 aylık podyuma” sahip olduklarından emin olmaları gerektiğini kaydetti.

Nic Carter da tartıldı ve paylaşılan onun kripto tüccarlarına tavsiyesi. Carter’a göre, kripto topluluğunun enerjisini insanların istediği şeyleri inşa etmeye harcaması gerekiyor. Ayrıca her şeyin geri döneceğini varsaymaya karşı uyarıda bulundu ve “bazı şeyler kalıcı olarak ölür” dedi.

İlişkili: Karşıt Bitcoin yatırımcıları, piyasayı aşırı korku sarsa bile alım bölgelerini belirliyor

Ayı piyasası genellikle düşük işlem hacmi gibi birçok işaret gösterir; bu, insanların belirsizlik, kripto düşmanlarından gelen olumsuz yorumlar ve vadeli işlem piyasalarında bir varlığın fiyatının normal piyasa fiyatından çok daha düşük olduğu bir olay nedeniyle beklemede olduğu anlamına gelir. Asıl soru bu ne zaman bitecek?

Özel bir Cointelegraph röportajında, makro yatırımcı Raoul Pal, Federal Rezerv faiz oranlarını durdurursa ayı piyasasının sona erebileceğini paylaştı. Yatırımcı bunun önümüzdeki aylarda gerçekleşebileceğini tahmin ediyor.

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!