Koinos Group’tan Andrew Levine’e 6 Soru – Cointelegraph Magazine

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Blok zinciri ve kripto para sektöründeki inşaatçılardan sektör hakkındaki düşüncelerini soruyoruz… ve onları tetikte tutmak için birkaç rastgele zinger atıyoruz!


Bu hafta, 6 Sorumuz Girişimci geliştiricilere, girişimcilere ve işletmelere yıkıcı blok zinciri tabanlı çözümler oluşturmalarına yardımcı olarak daha merkezi olmayan bir geleceğe geçişi hızlandırmaya odaklanan Koinos Group CEO’su Andrew Levine.

Andrew, erişilebilir blok zinciri teknolojisi aracılığıyla ademi merkeziyetçiliği hızlandıran bir endüstri gazileri ekibine liderlik ediyor. Temel ürünleri, sonsuz yükseltilebilirliğe ve yanma kanıtı konsensüsüne sahip hissiz bir blok zinciri olan Koinos’tur.


1 — 2022’de kripto endüstrisinde nasıl bir konsolidasyon görmeyi bekliyorsunuz?

Ücretlerde dibe doğru bir yarışta Ethereum (ve birbirleriyle) ile etkin bir şekilde rekabet eden çok fazla genel amaçlı blok zinciri var. Sadece birçoğu hayatta kalabilir.

2 — Dünya yeni bir para birimi alıyorsa, CBDC’ler, Bitcoin gibi izinsiz bir blok zinciri veya Diem gibi izinli bir zincir tarafından mı yönetilecek?

Pek çok kişinin gözünde CBDC’ler, her iki dünyanın da en iyilerini birleştirecek: kripto para birimlerinin internete özgülüğü ve devlet destekli varlıkların (ve askeri güçlerinin) güveni. dünya alacaksa bir para birimi, o zaman devlet destekli bir para birimi (CBDC) olacak. Dünya birçok para birimi alacaksa, insanların izinsiz ve izinli arasında birçok seçeneği olacaktır.

3 — Bir ödeme aracı olarak, bir değer deposu olarak, her ikisi olarak… veya hiçbiri olarak Bitcoin fikrine katılıyor musunuz?

Ben değillim. Yaşının ve pazarlarının derinliğinin bir sonucu olarak kripto ekonomisine giden rampadır ve insanların daha spekülatif kripto varlıklarına olan güvenlerini kaybettiklerinde kullandıkları güvenlikten kaçış varlığıdır.

4 — Satoshi’nin gerçekte kim olduğunu veya kim olduğunu bulmamızın bir önemi var mı? Neden ya da neden olmasın?

Öyle değil. O sadece bir grup mevcut fikri yenilikçi bir çözümde bir araya getiren bir insan.

5 — Hükümetlerin kriptoyu öldürmeye çalışacağını düşünüyor musunuz?

Hayır. Çok fazla vergi geliri potansiyeli var.

6 — Uyumaya ihtiyacın olmasaydı, fazladan zamanla ne yapardın?

Çocuğumla daha çok vakit geçirirdim.

Genç, hırslı blockchain topluluğu için bir dilek:

Gerçek değer yaratmaya odaklanın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!