Kedi temalı NFT koleksiyonu, iddialı yol haritasını açıklarken kedi kendinden emin

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Yeni bir NFT koleksiyonu Mısır mitolojisi tarafından yönlendiriliyor ve ölümsüz bir dünyanın kalbinde olmak için cesur emelleri var.

Immortal Cat, Eski Mısır’ın en ikonik tanrılarından biri olan mumyalama ve öbür dünya tanrısı ve kayıp ruhların koruyucu tanrısı Anubis’ten ilham almıştır.

Toplam 2.266 NFT bu koleksiyonun bir parçasını oluşturuyor ve özenle beş farklı türe ayrılmışlar: Bilgelik, Sanat, Yaratılış, Büyü ve Smith.

Türlerin türü, koleksiyoncuların stake yoluyla alabileceği ödülleri belirler.

Sanatçılar yaratıldıkları sırada “insanlık tarihinin en büyük 300 tarihi şahsiyeti”nden özellikler çıkardılar.

Immortal Cats sadece benzersiz bir estetiğe sahip olacak şekilde tasarlanmamıştır, aynı zamanda yepyeni bir medeniyet oluşturmaya hazırdırlar.

Yeni bir ekosistem, üreme oyunlarını, ikincil satışlar için bir pazar yerini, kartpostalları ve meta veri tabanındaki varlığı bir araya getirecek.

ETH mesaj kartları ayrıca, kullanıcıların daha sonra herhangi bir cüzdan adresine gönderilebilecek ısmarlama bir mesajla, yeni bir iletişim biçimi yaratarak, değiştirilemez jetonları basmasına olanak tanır.

Immortal Cat’ten daha fazla bilgi burada

Küresel bir ekip

Meta veri tabanında bir sosyal merkez kurulacak ve Immortal Cat’in kurucuları, yol haritalarının pazardaki değişikliklere paralel olarak sürekli geliştiğini söylüyor.

Proje, teklifini uzun vadede paydaşlara değer vermeye ve NFT’lerden, oyunlardan ve airdrop’lardan çok daha fazlasını sunmaya odakladı.

Immortal Cat’in ekibi esas olarak Kaliforniya’da bulunuyor ve bazı ortaklar Çin ve Singapur’da bulunuyor. Proje, NFT koleksiyonunun da küresel çekiciliğe sahip olmasını umuyor ve şimdi dünyanın en büyük pazarı olan OpenSea’de resmi bir sayfa eklendi.

Reklam Alanı

Proje, kendisini “kıdemli bir blok zinciri yatırımcısı” ve çok sayıda DeFi ve GameFi projesinin beyni olarak tanımlayan, kendi kendini NFT meraklısı ilan eden Raymond tarafından kuruldu.

Bu arada, Immortal Cats’in sanatçısı, birçok büyük ismin fikri mülkiyetini yarattığı söylenen Yazzie’dir.

İleriye bakıldığında, proje bir stüdyo kolu oluşturmayı ve diğer NFT koleksiyonlarını da başlatmayı planlıyor.

Ayrıntılı bir plan ve dört gözle bekleyecek çok şeyle, Immortal Cat ekibi kedi gibi kendinden emin.

Sorumluluk Reddi Cointelegraph, bu sayfadaki hiçbir içeriği veya ürünü onaylamamaktadır. Size elde edebileceğimiz tüm önemli bilgileri sağlamayı amaçlamakla birlikte, okuyucular şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalı ve kararlarının tüm sorumluluğunu taşımalıdır ve bu makale yatırım tavsiyesi olarak kabul edilemez.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!