[İlk Listeleme] MEXC, ENTERBUTTON (ENTC) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

MEXC, ENTERBUTTON (ENTC) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve ENTC/USDT paritesini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • ENTC/USDT Alım Satımı: 15 Mayıs 2022 15.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

MEXC Kayıt Linki: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: ENTERBUTTON (ENTC)

Toplam Arz: 1.000.000.000 ENTC

Resmi Web Sitesi: http://enterbutton.io/

Blok Gezgini:

(ERC-20): https://etherscan.io/token/0x3ecab35b64345bfc472477a653e4a3abe70532d9

Twitter: https://twitter.com/entc_official

Telegram: https://t.me/entc_official

Medium: https://medium.com/@entc_official

Reklam Alanı

Whitepaper

Kısa Tanıtım

ENTERBUTTON (ENTC), blok zinciri ekosistemi ile eğlence sektörü arasında uyumlu bir ilişki kuran, güvenilirliğine ve eğlence dünyasındaki etkisine dayanan bir proje inşa etmeye çalışmaktadır ve sınıfının en iyisi NFT eğlence ürünlerini dünya çapında insanlara sunmayı ve dağıtmayı amaçlamaktadır.

ENTERBUTTON (ENTC), eğlenceye dayalı pan-kültürel ekosistemin temel taşını oluşturur. ENTC NFT Koleksiyonu ve blok zinciri teknolojisi aracılığıyla ENTC’nin vizyonu, kültürel sanatların kaydedilmesinin ve desteklenmesinin önemini yaymanın yanı sıra De-fi ekosistem kullanıcılarının istikrarlı platform çalışması altında bir arada var olabileceği ENTC evrenini yaratmaktır. Metaverse, eğlence ve P2E oyunlarıyla yakınsadığı için dünya NFT’ye aşina olacak. Dünyanın eğlence NFT içeriklerinin tam merkezinde ENTC var.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!