Hyperledger Foundation, ekosistemi geliştirmek için üç blok zinciri aracının yeni sürümlerini dağıtıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Kurumsal blok zinciri şirketi Hyperledger Foundation, üç yol haritası projesinin geliştirildiğini ve yayınlandığını duyurdu: Cactus 1.0, FireFly 1.0 ve Iroha 2.0’ın uzun vadeli desteğinin (LTS) önizleme sürümü.

Linux Vakfı çatısı altında faaliyet gösteren Hyperledger, on dört dağıtılmış defterden oluşan bir ekosistemi destekler. Üç teknolojik aracın dağıtımının, tüketicilere ve işletmelere blockchain, Web3 ve merkezi olmayan uygulamalar (DApps) alanlarında yardımcı olması bekleniyor.

Hyperledger Vakfı İcra Direktörü Daniela Barbosa, bu başarıların “Hyperledger topluluğu genelinde yüksek düzeyde gelişme ivmesinin yanı sıra kurumsal blok zinciri pazarının artan olgunluk düzeyini” yansıttığını belirtmeden önce şunları söyledi:

“Kurumsal blok zincirinin temel değeri, endüstriler arasında iyi bir şekilde kanıtlanmıştır ve küresel ve büyüyen topluluğumuz şimdi, bir sonraki birbirine bağlı, birlikte çalışabilir çözüm dalgasını yönlendirecek zengin bir ekosistem inşa ediyor.”

Hyperledger Global Forum (HGF) yıllık konferansı 12 Eylül’de başlayacak ve 14 Eylül’e kadar Dublin, İrlanda’da devam edecek ve Hyperledger topluluğu içindeki önde gelen geliştiricilerden ve katılımcılardan bazılarını ağırlayacak.

İlgili: İklim, blok zinciri ve CBDC’ler: Hyperledger’dan Karen Ottoni ile röportaj

Cointelegraph, Paris Blockchain Haftası sırasında Hyperledger’ın ekosistem direktörü Karen Ottoni ile şirketin iklim değişikliği hedeflerini, Bitcoin madenciliği kullanım durumlarını ve merkez bankası dijital para birimleri (CBDC’ler) üzerindeki konumlarını etkileme isteklerini tartışmak için bir araya geldi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!