hangisi daha iyi metaverse belirteci? – Kripto Zamanı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

bu sanal evren web3’teki en çok konuşulan trendlerden biridir. Artan varlığı, yeni bir kripto türünün ortaya çıkmasına neden oldu – metaverse belirteci. Bunlar belirteçler, faydaları nedeniyle değerlidirhizmet satın alma veya blok zinciri tabanlı dünyalarda ürün işleme gibi durumlarda kullanılır.

En popülerlerinden biri metaverse belirteçleri bugün The Sandbox (SAND). Ancak Metacade (MCADE) adında yeni ve yaklaşmakta olan bir proje var – misyonu meta veri evreninde lider isim olmak ve SAND gibi yerleşikleri geçmek.

The Sandbox nedir ve metaverse belirteci (SAND) nasıl çalışır?

Sandbox dikkate değer bir metaverse projesidir çünkü VoxEdit aracı, kodlama deneyimi olmayanlar da dahil olmak üzere herkesin sanal varlıklar (VARLIKLAR) oluşturmasını kolaylaştırır. Bunlar, SAND kullanılarak The Sandbox metaverse pazarında takas edilebilir. Birçok yönden, kullanıcıların çevrelerini inşa edip şekillendirdiği bir blockchain Minecraft gibidir, ancak The Sandbox, SAND ile her şeyden para kazanarak açık dünya sanal alan oyunu fikrini yeni bir düzeye taşıyor. Kullanıcılar ayrıca The Sandbox içinde oyunlar yapabilir ve Decentraland metaverse’ye benzer oyun içi mülklere (LAND) sahip olabilir.

Sandbox, alana giren ilk şirketlerden biriydi ve şimdi birçok kişi için metaverse fikriyle büyük ölçüde eşanlamlı. Artık pazar payını çalmak için yola çıkan birçok başka dijital dünya olmasına rağmen, yine de bu oyun kategorisindeki konumunu iyi bir şekilde kavramaktadır.

Türdeki diğer başlıklar için çok başarılı olan yaratma ve inşa etme özgürlüğü, geniş bir oyuncu yelpazesinden büyük ilgi gördü nişle ilgileniyor. Deneyimin belirli bir oyun yönü olmasa da – örneğin somut hedefler veya görevler yok – hem kullanıcılar hem de daha büyük kurumsal ilgi alanları bu platformun potansiyelini keşfettikçe katılım nispeten yüksek olmaya devam ediyor.

Metacade (MCADE) nedir?

Metacade şu anda rekabete saplanmış diğer metaverse şirketlerinden tamamen farklıdır. Platform, metaverse’nin sanal dünya yönüne daha az odaklanır ve bunun yerine ilgi çekici bir oyun sunmaya odaklanır. Metacade’in temel metaverse konsepti, topluluklarının bağlanıp kendileri tarafından seçilen ve onlar için geliştirilen oyunları oynadıkları sanal bir oyun salonudur.

Düzeyi yerel MCADE belirteçleri için yardımcı program geniş kapsamlı görünüyor. Herhangi bir oyun geliştirme yönü için temel para birimi olacağından ve ödül kazanmak için bir oyun işlevi göreceğinden, iyi derecede pratikliğe sahiptir. Bir jetonun başarısının çoğu, büyük ölçüde bir platformda nasıl kullanılacağına bağlıdır ve MCADE’nin beklentileri, ana projesinden iyi destek sağlama ve alma konusunda haklı olarak sağlamdır.

Gerçekten de Metacade’in topluluk geliştirme özellikleri, platformu ve belirteci için inanılmaz potansiyeli ilerletiyor. Metacade, kullanıcılara yalnızca pazarlanması zor NFT’ler oluşturmaları için bir sanal alan vermek yerine, blok zinciri geliştiricilerinin kendi ilgi çekici oyunlarını topluluğun kolayca katkıda bulunabileceği ve erişebileceği bir atari salonuna yerleştirmeleri için bir fırlatma rampası olacak.

Metacade ve The Sandbox neden izlemeye değer?

Sandbox dikkat çekmeye devam ediyor Warner Brothers şirketinin ve hatta Snoop Dogg’un beğenilerini takip ederek hem kullanıcılardan hem de şirketlerden nasıl para kazanılacağını araştırmak için zaman harcadı. Platform, SAND token’ına içsel bir değer kazandırmanın yollarını bulmaya devam ederse, önünde istikrarlı bir gelecek vaat ediyor.

Metacade sadece bir metaverse oyunu olmayacak, GameF ile ilgili her şey için bir platform olacaki, inovasyonu teşvik ediyor ve oyun geliştiricileri ile oyunculardan oluşan simbiyotik bir topluluğu çekiyor. Onların DAO anında bir kitle çekmek için blockchain oyun girişimlerine yardımcı olacaktır. Ekosistemleri MCADE belirtecini kullanacağından, sanal çarşılarına daha fazla oyun geldikçe token muhtemelen değer kazanacak. Sınırsız büyüme potansiyeline sahip gerçekten bir kazan-kazan durumu.

Ayrıca Metacade, geri bildirim sürecine katılanları ödüllendirecek ve oyuncuların platformda üretilen oyunlara etki etmelerini sağlayacaktır. Bu, yalnızca MCADE metaverse belirtecinin geri bildirim döngülerinden değil, aynı zamanda platformun oyunlarından ve yardımcı programından da yararlanacağı anlamına gelir. Bu tür bir geri bildirim döngüsü, ademi merkeziyetçiliğin gücünü alandaki herkesin iyiliği için kullanır ve DeFi ile web3 topluluklarının amacı da budur.

Metacade ve The Sandbox, kendi alanlarındaki ilkleri temsil ediyor. The Sandbox bir inşa oyunu olarak kendini korumaya çalışırken, Metacade aynı zamanda web3’te yeni bir devrimin parçası olma fırsatını da temsil ediyor. ve metaverse alanını şekillendirmeye yardımcı olur. Yatırımcılar, biz gelecek yıla geçerken gözlerini hem SAND hem de MCADE belirtecinde tutmayı düşünmelidir.

The Sandbox’ın jetonunu (SAND) eToro’da satın alabilirsiniz. burada.

Reklam Alanı

Metacade ön satışına katılabilirsiniz burada.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!