Finblox para çekme kısıtlamaları, topluluktan endişeleri tetikliyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Three Arrows Capital (3AC) tarafından desteklenen bir kripto para yatırma platformu olan Finblox, ödül dağıtımlarını duraklattı ve para çekme limitlerini sıkılaştırdı. Bunu takiben, topluluk üyeleri varlıklarıyla ilgili endişelerini dile getirdiler, bazıları şeffaflık ve ademi merkeziyetçiliği gündeme getirdi.

Bir tweette, Finblox ilan edildi firmanın 3AC’nin durumunun likiditesi üzerindeki etkilerini değerlendirdiği. Firma bunu yaparken, Finblox’un tüm kullanıcıları için ödül dağıtımını duraklattığını ve aylık para çekme limitini 1.500 dolara indirdiğini vurguladı.

Platformun kullanıcılarının çoğu hayal kırıklığına uğramış haberle birlikte, paralarını çekememe konusundaki hayal kırıklıklarını paylaşıyorlar. Öte yandan, topluluk üyeleri başladı Finblox’un Axie Infinity Shards’ı (AXS) stake etme konusundaki %90 Yıllık Yüzde Getiri (APY) teklifini sürdürülemez olarak nitelendiriyor.

Finblox kullanıcısı Terence Lee’ye göre, geri çekilmiş O zamandan beri (LUNC) olarak yeniden adlandırılan Terra (LUNA) sırasında Finblox’taki varlıkları çöktü. Büyük getiriler sunan borç verenlerin “çok fazla risk aldıklarını” daha net hale geldiğini kaydetti.

Mevcut duruma yanıt olarak Twitter kullanıcısı Gofortim2, kredi verme platformlarına daha şeffaf olmaları çağrısında bulundu. Tweet attılar:

Ayrıca Twitter kullanıcısı, artık varlıklarının güvenliğinden endişe eden kullanıcıları çekmek için etkisiz bir araç haline geldiği için firmaların APY oranlarını düşürme zamanının gelebileceğini kaydetti.

İlişkili: Su Zhu’nun 3AC tasfiyeleri ve iflas söylentileri olarak şifreli ifadesi

16 Haziran’da, 8 Blocks Capital’in CEO’su Danny Yuan, 3AC’nin sahip olduğu varlıkları elinde bulunduran platformları halka açık bir şekilde çağırdı ve şirketin fonlarının dondurulmasını talep etti. Yuan, 3AC ile hesaplarında 1 milyon dolarlık bir kayıp tespit ettiklerini iddia etti.

Bu arada, bir rapor, şirketin borç verme platformu BlockFi’den Bitcoin (BTC) ödünç aldığını ve bu hafta piyasadaki gerilemenin ardından bir marj çağrısı karşılayamadığını belirtti. Hatta bazıları, 3AC’nin birden fazla pozisyonda 400 milyon dolar tasfiye edildiğini tahmin ediyor.

Reklam Alanı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!