FDIC’nin, karmaşık SBF bağları gün ışığına çıkarken Voyager Digital pazarlamasını incelediği bildiriliyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Bazı Voyager Digital hesap sahipleri, kripto komisyonculuğu ve borç veren Salı günü iflas başvurusunda bulunduktan sonra mevduatlarının düşündükleri korumaya sahip olmadığını keşfettiklerinde şaşırdılar. Bu, Voyager Digital için ek sonuçlar anlamına gelebilir.

Voyager Digital, Singapurlu hedge fonu Three Arrows Capital’in (3AC) 15.250 Bitcoin (BTC) ve 350 milyon USD Coin’lik bir krediyi temerrüde düşmesinden sonra ortaya çıkan bir krizde 10 milyar ila 100.000 alacaklıya kadar olan borçları gerekçe göstererek Bölüm 11 uyarınca iflas başvurusunda bulundu. USDC) bir hafta önce.

Voyager Digital’in web sitesine göre, “USD’niz, FDIC sigortalı bankacılık ortağımız Metropolitan Commercial Bank tarafından tutuluyor, bu nedenle Voyager’da tuttuğunuz nakit korunuyor.” Banka, Voyager Digital müşterilerinin mevduatlarında 350 milyon dolar tutuyor.

Metropolitan Commercial Bank yaptığı açıklamada, Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu’nun (FDIC), bankanın başarısız olması durumunda hesapları mudi başına 250.000 $’a kadar sigortaladığını ve FDIC’nin Voyager Digital’in başarısızlığına veya başarısızlığına karşı koruma sağlamadığını da sözlerine ekledi. kripto para biriminin kaybı.

The Wall Street Journal’a göre Perşembe günü, isimsiz kaynaklar Voyager Digital mevduat sahiplerinin Voyager Digital’in söz verdiği gibi, sonunda bankadaki hesaplarından tüm parayı almalarının beklendiğini söyledi. Bir kaynak ayrıca gazeteye FDIC’nin Voyager Digital’in pazarlamasını araştırdığını söyledi.

İlgili: Circle, USDC pazar payı yükseldikçe şeffaflığa olan bağlılığını yeniden teyit ediyor

Voyager Digital, önerilen yeniden düzenleme planının, çeşitli beklenmedik durumlara tabi olarak, “hesaplarında kripto bulunan müşterilerin, karşılığında hesaplarında kripto paranın bir kombinasyonunu, 3AC geri kazanımından elde edilen geliri, ortak payları alacağını öngördüğünü söyledi. yeni yeniden düzenlenen Şirket ve Voyager jetonları.”

Voyager Digital’in Sam Bankman-Fried tarafından desteklenen Alameda Research ile karmaşık bir finansal ilişkisi olduğu da fark edildi. Alameda Research, Voyager Digital’in 75 milyon dolarlık borcuyla aynı anda Voyager Digital’in en büyük hissedarı ve 377 milyon dolar ile ikinci en büyük alacaklısı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!