Ethereum’daki (ETH) Artış, Long İşlemleri Yaktı – Kripto Zamanı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Ethereum’daki (ETH) Artış, Long İşlemleri Yaktı


Ethereumdaki-ETH-Artiş-Long-İşlemleri-Yakti-1536x864

Kripto para piyasalarında hareketlilik sürerken Ethereum yüzde 16 arttı; yükselen Ethereum long işlem açan yatırımcıları üzdü. Öyle ki ABD Merkez Bankası’nın (Fed) beklendiği gibi faiz oranlarını 75 baz puan artırmasıyla kripto piyasaları son 24 saatte yükselişe geçti. Fed duyurusunun ardından Bitcoin bir noktada yüzde 10 yükselirken, Ethereum yüzde 16 kadar yükseldi. Bu noktada tasfiyeler de kendisini göstermeye başladı.

Ethereum'daki (ETH) Artış, Long İşlemleri Yaktı

Ethereum (ETH) Yükseldi, Long işlemler Tasfiye Edildi

CoinGecko verilerine göre, 28 Temmuz itibariyle toplam kripto para piyasası değeri, yüzde 7 artarak 1.052 trilyon doların üzerine çıktı. Bu yükselişte en büyük etki şüphesiz Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) tarafından gerçekleştirildi. Öyle ki Bitcoin (BTC) 24 saat içerisinde yüzde 8 artarken Ethereum (ETH) yüzde 11 artış yaşadı. Bu noktada 24 saatte gerçekleşen tasfiye miktarı haberimizin yazımı itibarıyla 388 milyon doları aştı.

En büyük tasfiyeler 170 milyon dolar ile Ethereum’da yaşandı. Toplamda 92.000’in üzerinde yatırımcı tasfiye olurken tasfiyelerin yüzde 51’i Okex’te gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen tasfiyelerin yüzde 64.96’sı ise long pozisyonda yaşandı.

Bir Cevap Yaz


Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap