Ethereum analitik firması Nansen, DeFi tracker Ape Board’u satın aldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Başlıca Ethereum blockchain analitik platformu Nansen, zincirler arası bir merkezi olmayan finans (DeFi) takipçisi alarak operasyonlarını ölçeklendirmeye devam ediyor.

Nansen, 17 Mayıs’ta Cointelegraph’a yaptığı açıklamada, çok zincirli portföy takipçisi Ape Board’u sekiz haneli bir anlaşmayla satın aldığını duyurdu.

Mayıs ayı sonlarında sona erecek olan satın alma, Nansen’in analitiğini ve Ape Board’un portföy takibini bir araya getirerek hepsi bir arada bir bilgi hizmeti sağlamayı amaçlayan iki platformun ekiplerini birleştirecek.

Satın almanın bir parçası olarak, Ape Board’daki 13 çalışan, Nansen’in 120 analist, ürün yöneticisi ve mühendisten oluşan ekibine ortaklaşa “Web3’ün kesin bilgi süper uygulamasını” sağlamak için katılacak.

“Ape Board, yeni bir Nansen Portföy takipçisinin başlangıç ​​noktası olacak. Nansen sözcüsü Cointelegraph’a verdiği demeçte, kullanımı ücretsiz olacak ve Nansen’in diğer özellikleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olacak.

2019 yılında kurulan Nansen, platformun Ethereum blok zinciri hakkında veri ve analiz sağlamaya odaklandığı için bilim adamı ve kaşif Fridtjof Nansen’in adını almıştır. Platform, Andreessen Horowitz ve Coinbase Ventures gibi bazı önde gelen endüstri yatırımcıları tarafından destekleniyor. Nansen, 2021’de DeFi sektörü için bir blok zinciri analiz platformu oluşturmak için A Serisi finansman turunda 12 milyon dolar topladı.

Ape Board, Nansen’in DeFi emellerine talip olması için mükemmel bir eşleşmeydi. 2021’de piyasaya sürülen Ape Board, tüm DeFi yatırımlarını tek bir platformda toplayan bir toplayıcı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Platform, Ethereum, Binance Smart Chain, Terra, Solana, Binance Exchange ve Polygon dahil 36 blok zinciri ve 390 protokolü destekler.

İlgili: Robinhood, genişleme planlarını zorlamak için İngiliz kripto şirketi Ziglu’yu satın aldı

Yeni satın alma ile Nansen, Web3 için bilgi süper uygulaması olma yolunda bir yol açmayı hedefliyor, firmanın bir sözcüsü şunları ekledi:

“Önümüzdeki 12-18 ay muhtemelen kripto için bir konsolidasyon dönemine işaret edecek. Nansen’in güçlü bir savaş sandığı var ve büyümemizle agresif olmaya devam etmeyi ve rakipsiz, hepsi bir arada bir pazar istihbarat platformu oluşturmayı planlıyoruz.”

Nansen CEO’su Alex Svanevik, “Kripto para ekosisteminden, özellikle DeFi protokollerinden ve blok zincirlerinden veri elde etmek karmaşık ve parçalı” dedi. Bu satın alma ile bir tüccarın, kurumun veya işletmenin ihtiyaç duyduğu tüm piyasa istihbaratını tek bir çatı altında toplama yolunda büyük bir adım atıyoruz” dedi.

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!