Ellipsis (EPS) Tokeni EPX’e Taşıma, Yeniden Tanımlama ve Kısaltma Değişimi ile İlgili Güncellemeler

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

MEXC, Ellipsis (EPS) token geçişi, yeniden adlandırma ve kısaltma değişikliği desteği için yeni düzenlemeler yapmıştır. EPS kısaltması EPX olarak güncellenecektir.

Güncel zaman çizelgesi aşağıdaki gibidir:

  • MEXC, 9 Mayıs 2022 11.00‘de (TSİ), EPS/USDT izole marjin borçlanmasını askıya alacaktır.
  • MEXC, 10 Mayıs 2022 07.00‘de (TSİ), tüm EPS marjin pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir uzlaşma gerçekleştirecek ve bekleyen tüm EPS marjin emirlerini iptal edecek ve ardından EPS/USDT izole marjin işlem çiftinin listelemesini kaldıracaktır. Yeniden listeleme için ayrı bir duyuru yapılacaktır.
  • EPS para yatırma ve çekme işlemleri durdurulmuştur. MEXC, 10 Mayıs 2022 08.00’de (TSİ), EPS/USDT spot işlem çiftinin listelemesini kaldıracak ve bekleyen tüm EPS spot emirlerini iptal edecektir.
  • Bunu takiben, MEXC, kullanıcıların EPS bakiyelerinin anlık görüntülerini alacak ve tüm uygun kullanıcılara 1 EPS = 88 EPX oranında EPX dağıtacaktır.
  • Ardından, 12 Mayıs 2022 07.00’de (TSİ), EPX/USDT spot işlem çifti alım satıma açılacaktır.
  • MEXC, token geçişi tamamlandıktan sonra, EPX para yatırma ve çekme işlemlerinin ne zaman açılacağını kullanıcılara bildirmek için ayrı bir duyuru yayınlayacaktır.
  • EPX Sözleşme Adresi:
    0xAf41054C1487b0e5E2B9250C0332eCBCe6CE9d71

Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantı adreslerine göz atınız:

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, desteğiniz için teşekkür ederiz!

MEXC Kayıt Linki: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!