Dogecoin İsa? Roger Ver Twitter’da yeniden ortaya çıktı, DOGE’yi BTC’ye karşı destekliyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Kendisine “Bitcoin Jesus” lakabını kazandıran Bitcoin’in (BTC) ilk yatırımcısı ve ateşli bir destekçisi olan Roger Ver, bir yıl sonra Twitter’da yeniden ortaya çıktı ve bir röportajda Dogecoin’i (DOGE) dünyanın ilk ödemeleri için tercih ederek destekledi. kripto.

Bitcoin.com kurucusu Bloomberg ile yaptığı röportajda, hızlı işlem süreleri ve düşük ücretleri nedeniyle memecoin’in nasıl bir hayranı olduğunu söyledi:

“Dogecoin önemli ölçüde daha iyi, daha ucuz ve daha güvenilir [than Bitcoin]. Dünyanın baskın kripto para birimi için üç yarışmacı seçmem gerekseydi, bunlar Doge, Litecoin ve Bitcoin Cash olurdu.”

Ver ayrıca röportajda “onursal Dogecoin CEO’su” Elon Musk’ın Twitter’ı devralmasına verdiği desteği dile getirmek için zaman ayırdı.

Ver, “Kesinlikle Twitter’ı daha çekici hale getirecek” dedi. “Musk’un sansür çağrısı yaptığı için gerçekten çok minnettarım.”

Ver yıllardır Bitcoin’in bir savunucusu olmasına rağmen, şimdi günlerini blok boyutuyla ilgili bir anlaşmazlıktan sonra Bitcoin’den ayrılan altcoin olan Bitcoin Cash (BCH) evangelisti olarak geçiriyor.

Mart ayında Ver’in YouTube kanalında yayınlanan bir video, kendisinin ve maiyetinin, Saint-Martin’de tercih edilen bir ödeme yöntemi olarak Bitcoin Cash’i kullanmak için perakende satıcılara ve taksi şoförlerine bindiğini gösteriyor.

Ver, Bitcoin Cash’in Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun gerçek vizyonu olduğunu söylüyor ve kripto için tüm savunuculuğuna rağmen, tamamen BCH’de olmadığını iddia ediyor:

“Ben kesinlikle bir kripto para balinasıyım, kripto para biriminde her zaman çok çeşitli bir sepetim oldu. Asla bir Bitcoin veya Bitcoin Cash maksimalist olmadım.”

İlişkili: Roger Ver’in bir sonraki hayatı: Cryonics kripto ile buluşuyor

Twitter’a dönüşünde Ver, Perşembe günkü aradan sonra ikinci tweet’iyle kriptonun ilk ilkelerine dikkat çekmek için çok az zaman harcadı. Merkezi borsalarla etkileşime giren tüccarlar tarafından kullanılanlar gibi saklama cüzdanlarının Bitcoin’in “devrim niteliğindeki önemli bir özelliği” kaybetmesine neden olacağını söyledi.

Kullanıcının varlıklar üzerinde kontrolü elinde bulundurduğu velayet dışı cüzdanlar, Bitcoin’in bankalardan ve diğer finansal ürünlerden öne çıkmasını sağlar.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!