DappRadar ve LayerZero, zincirden bağımsız stake token’ı piyasaya sürdü

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

DappRadar ve çok zincirli birlikte çalışabilirlik protokolü LayerZero, birden fazla blok zincirinde ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu ağlarda çapraz zincirlemeyi etkinleştirmek için yeni bir belirteç başlattı – ücretleri en aza indirmek ve bahis fırsatlarına erişimi artırmak için tasarlanmış bir hareket.

DappRadar, yeni başlatılan RADAR belirtecinin işlevselliğinin bir dizi akıllı sözleşme aracılığıyla sağlandığını söyledi. Sözleşmelerden biri denetleyici, diğeri vekil olarak bilinir. İki akıllı sözleşme, yeni stake mekanizmasını etkinleştirmek için birlikte çalışır.

Ödülleri geri çekmek veya talep etmek için yapılan talepler vekil akıllı sözleşmeye gönderilir. İsteğin geçerli olup olmadığını belirlemek için denetleyici sözleşmesiyle iletişim kurar. İstek geçerliyse, denetleyici, proxy’yi belirteçleri serbest bırakması için bilgilendirir. DappRadar, bu tür çapraz zincirlemenin daha önce hiçbir yerde mevcut olmadığını iddia ediyor.

DappRadar ayrıca kullanıcılara bu yeni işlevsellikten nasıl yararlanacaklarını anlatan belgeler de sağladı. Talimatlar, kullanıcıların “paylaşabileceğinden” bahseder. [their] Ethereum blok zincirindeki RADAR belirteçleri ve ardından BNB Zincirindeki ödülleri talep edin. Bu iki zincir, ilk desteklenenlerdir ve yakında Poligon (MATIC) için bir sunum bekleniyor.

DappRadar kendisini merkezi olmayan bir uygulama keşif platformu olarak tanımlıyor. RADAR genel bakışı, tokenin şirketin kapsamını genişletmesine, gelişmekte olan projeler için daha hızlı listelemeler yapmasına, mevcut projelerin daha doğru listelerini sağlamasına ve daha iyi portföy araçları sunmasına yardımcı olacağından bahseder.

İlgili: GameFi kripto kışına rağmen büyümeye devam ediyor: DappRadar raporu

DappRadar ve LayerZero, RADAR belirteçlerini ilk olarak Aralık 2021’de duyurdular. Yedi ay sonra, Haziran ayının 11 yılın en kötü çeyreğini kapatmasıyla birlikte, kripto piyasası manzarası önemli ölçüde değişti. Mevcut ayı piyasasına rağmen, diğer tokenler %300’e varan yeni zirveler gördü.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!