DAM Finance, Moonwalkers v1 test ağını yayınladı – Kripto Zamanı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

DAM Finance, daha geniş merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminin karşılaştığı likidite zorluklarını güvenli bir şekilde ele almak için merkezi olmayan bir omnichain stablecoin çözümü sunma arayışında Moonwalker v1 test ağını başlattı.

Moonwalkers v1 test ağı, DAM’ın çözümlerinin temelini oluşturuyor ve DAM’in, test ağı aşamasından sonra çözümlerini ana ağda tanıtması bekleniyor. Bu, kullanıcılara getiri sağlayan teminat da dahil olmak üzere çok çeşitli varlıklar sağlayacaktır.

Moonwalker V1 test ağını kullanma

Moonwalker v1 test ağı, hem Ethereum’un Goerli Testnet’inde hem de Polkadot üzerine kurulu EVM uyumlu bir zincir olan Moonbeam’in Moonbase Alpha’sında konuşlandırıldı.

DAM topluluk üyeleri, Ethereum üzerinde USDC gibi mevcut sabit para birimlerini kullanarak DAM’in merkezi olmayan çok zincirli sabit para birimi d20’yi doğrudan basabilecekler. Daha sonra d20’yi Goerli Testnet’ten Moonbase Alpha’ya ışınlayabilirler. Kullanıcılar daha sonra Polkadot ekosisteminde d20 stablecoin’i kullanabilir veya d20’yi yakarak başlangıçta taahhüt edilen teminatı kullanmak için stablecoin’i Ethereum’a geri ışınlayabilir.

Kullanıcılar daha sonra d20’yi ve popüler dijital varlıklar için likiditenin kilidini açmak üzere d20’nin ağlar arasında güvenli ve sorunsuz aktarımını kolaylaştıran ışınlanma ilkel dReservoir’ı test edecek. Süreç boyunca testnet katılımcıları, kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi hakkında geri bildirimde bulunabilecek ve genel sürümü kullanıma sunmadan önce DAM finans ekibine ürünü nasıl iyileştirebileceklerine dair önerilerde bulunabilecek.

DAM’in Kurucu Ortağı Harrison Comfort, test ağı lansmanı hakkında şunları söyledi:

“Köprülerin neden olduğu sürekli güvenlik açıkları olmadan, stabilcoin likiditesini Ethereum’dan daha yeni ağlara güvenli bir şekilde yönlendirmeyi kolaylaştırarak yeniliği desteklemek istiyoruz. d20, gelişmekte olan ağların benimsenme çarkını hızlandırmaya yardımcı olacak ve bu, çok yönlü zincir vaadimizi gerçeğe dönüştürmek için attığımız ilk adım.”

BARAJ finansmanı nedir?

DAM Finance, kullanıcıların ölçeklenebilir, omnichain stablecoin d20’yi gelişmekte olan ağlara ışınlamasına izin veren merkezi olmayan bir protokoldür. Ayrıca, yapılandırılabilir azaltıcı değişkenlere sahip bir risk yönetimi paketine sahiptir.

DAM, birkaç token tarafından desteklenmektedir ve stabilcoini d20, Polkadot ekosisteminde kullanıma sahiptir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!