Crypto.com’dan Cronos, DeFi ve Web3 için 100 milyon dolarlık hızlandırıcı başlattı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Büyük kripto borsası Crypto.com tarafından inşa edilen bir blok zinciri ekosistemi olan Cronos, diğerlerinin yanı sıra merkezi olmayan finans (DeFi), Web3 ve Metaverse alanındaki gelişmeleri hızlı bir şekilde izlemek için bir hızlandırıcı programın başlatıldığını duyurdu.

Girişimi yürüten Cronos Hızlandırıcı Programı, mentorluk, finansman ve büyüme arayan tohum ve tohum öncesi aşamalardaki kripto projelerine yardımcı olmak için 100 milyon dolar tarafından destekleniyor. Duyuruya göre, hızlandırıcı program için kısa listeye alınan projeler uyumlu mentorlarla eşleştirilecek.

Cronos Hızlandırıcı Programını destekleyen önde gelen yatırım ortaklarından bazıları arasında Mechanism Capital, Spartan Labs, IOSG Ventures, OK Blockchain Capital, AP Capital, Altcoin Buzz ve Dorahacks yer alıyor. Cronos gelecekte başka ortakları da bünyesine katmayı planlıyor. Programa daha fazla açıklık getiren Cronos genel müdürü Ken Timsit şunları ekledi:

“Mevcut iklimde, başımızı eğmek ve agresif bir şekilde inşa etmeye başlamak her zamankinden daha önemli.”

Timsit, proje operasyonlarında uçtan uca destek sağlayarak projelerin potansiyelini artırmayı amaçlar. Bu girişimin bir parçası olarak, Cronos’un Web3 başlangıç ​​hızlandırıcı kolu Cronos Labs, kripto projeleri oluşturmanın çeşitli yönlerini kapsayan haftalık atölye çalışmaları yürütüyor.

Kalkınan projeler, ek hibe finansmanı seçeneğine sahip olmanın yanı sıra, 100.000 ila 300.000 ABD Doları arasında tohum yatırımı satın alma fırsatı elde eder. Mentorluk ve diğer pazarlama girişimlerine ek olarak, projeler bir DeFi cüzdanı, kripto borsası ve değiştirilemez token pazarı da dahil olmak üzere Crypto.com’un ekosistemine entegre olabilecek.

İlişkili: Filipinler, blockchain kullanım durumlarını keşfetmek için eğitim programı başlattı

Filipinler’deki Bilim ve Teknoloji Departmanı (DOST), yakın zamanda araştırmacılar için sağlık, finansal destek ve acil yardım endüstrilerinde blockchain teknolojisinin uygulanabilirliğini kontrol etmeleri için bir eğitim programı başlattı.

Bir DOST yetkilisi olan Enrico Paringit, departmanın “kripto para dışı uygulamalar oluşturma” ve aynı anda hükümetin kurum içi girişimlerini hızlandırmak için blok zinciri geliştirme uzmanları üretme niyetini vurguladı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!