Compendium Finance (CMFI) Elde Tutma Etkinliği, 800.000 CMFI Sizleri Bekliyor! – Kripto Zamanı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Compendium Finance’nin MEXC’de listelenmesini kutlamak için Compendium Finance ekibi,  Elde Tutma Etkinliği düzenlemeye karar vermiştir! Toplamda, 800.000 CMFI kazanma şansı!

Compendium Finance ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bu bağlantı adresini inceleyin.

MEXC Kullanıcılarına Özel: 

Compendium Finance (CMFI) Elde Tutma Etkinliği

Etkinlik Tarihi: 15 Ağustos 2022 14.00 – 17 Ağustos 2022 19.00 (TSİ)

 

Etkinlik A: 400.000 CMFI Ödül Havuzundan Pay Kazanmak için İlk 30 Yatırımcıdan Biri Olun

Kurallar: Etkinlik süresi boyunca, MEXC her gün rastgele bir zamanda her kullanıcının CMFI bakiyesinin anlık görüntüsünü alacaktır. MEXC’de en yüksek ortalama CMFI tutma miktarına sahip ilk 30 kullanıcı, 400.000 CMFI ödül havuzundan pay kazanacaktır.

Ödül dağılımı aşağıdaki gibidir:

Sıralama Ödül (CMFI) Minimum Tutma Miktarı (CMFI)
1 90.000 500.000
2 70.000
3 50.000
4 – 10 60.000 / Orantılı Olarak Paylaştırılacaktır 300.000
11 – 20 70.000 / Orantılı Olarak Paylaştırılacaktır 250.000

21 – 30

60.000 / Orantılı Olarak Paylaştırılacaktır

150.000

 

Reklam Alanı

Etkinlik B: Katılım Ödülü – 400.000 CMFI Ödül Havuzundan Pay Kazanmak İçin Elinizde Tutun!

Etkinlik süresi boyunca, MEXC’de ortalama CMFI tutma miktarı 15.000 CMFI ve üzeri olan ve ayrıca ilk 30 yatırımcı arasında yer almayan kullanıcılar bireysel elde tutma miktarlarıyla orantılı olarak 400.000 CMFI ödül havuzundan pay kazanacaktır. Maksimum ödül sınırı 4.000 CMFI ile sınırlı olacaktır.

 

Notlar:

  1. Ödül, etkinlik sona erdikten sonra 10 gün içinde dağıtılacaktır, kullanıcılar ödüllerini [Varlıklar] – [İşlem Geçmişi] – [Diğer] bölümünden kontrol edebilirler.
  2. Anlık görüntü, yalnızca kullanıcıların Spot cüzdanındaki CMFI miktarını kapsayacaktır.
  3. Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülleri almaya hak kazanabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
  4. Elde Tutma Yarışmasında ilk 30 yatırımcı arasında yer alan kullanıcılar Katılım Ödülü alamazlar.
  5. MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu hesap kaydı ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  6. MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  7. Bu etkinlik Compendium Finance ekibi tarafından düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
  8. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!