CEO, şirket kültüründe ‘uyanmış aktivistleri’ kınarken Kraken işe alma hedeflerini yineliyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Çarşamba günü, kripto para borsası Kraken, piyasadaki gerileme sırasında çeşitli departmanlarda 500’den fazla rol almaya devam edeceğini duyurdu. Şirketin işe alım çabaları, bir haftalık çalışmanın tam tersidir. Coinbase, BlockFi vb. gibi büyük blok zinciri şirketlerinden ciddi işten çıkarma duyuruları. Kraken, kadrosunu genişletme kararını desteklemek için şunları söyledi:

“İşe alım planımızı değiştirmedik ve herhangi bir işten çıkarma yapmayı düşünmüyoruz. Yılın geri kalanında doldurmamız gereken 500’den fazla görevimiz var ve ayı piyasalarının, iş dünyasına gerçek inananlardan hype peşinde koşan adayları ayıklamak için harika olduğuna inanıyoruz. görevimiz.”

Bununla birlikte, Kraken’in CEO’su Jesse Powell, Kraken’de 3.200 kişiden 20’si olduğu tahmin edilen küçük bir çalışan grubu hakkında da kritik açıklamalarda bulundu. Olarak söylenmiş Powell tarafından:

“Sanırım uyanmış aktivistleri tatmin etmeyebilecek, ancak dünyanın geri kalan %99’u için işe yarayabilecek gerçekten düşünceli politikalar geliştirdik.”

Powell, söz konusu çalışanların büyük yeteneklere sahip olduğunu, ancak şirketin belirtilen misyonu yerine milyarlarca insana finansal katılım sağlamak yerine “küçük manzaralar” ve “birinci dünya sorunlarına” odaklanmakla suçlandıkları için şirkete uygun olmadıklarını açıkladı. Dünya. Powell, söz konusu çalışan alt kümesi tarafından gündeme getirilen çeşitli sosyal konulara değinirken, “Çoğu insan umursamıyor ve sadece çalışmak istiyor” dedi.

Yıl ilerledikçe, kripto para borsası günlük operasyonlara açık ve dürüst yaklaşımıyla tanınmaya başladı. Nisan ayında Powell şu kararı verdi: Kraken’in San Francisco genel merkezini kapatarak, bölgedeki yaygın suçları öne sürdü ve özellikle kentin Bölge Savcısı Chesa Boudin’i sorumlu olarak adlandırdı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!