Celsius, topluluğu sahte hesaplar hakkında uyarıyor, Twitter alanlarını ve AMA’ları duraklatıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Kripto kredi platformu Celsius Network, para çekme dondurmasını başlattıktan bir hafta sonra, topluluğu şirkete bağlı olduğunu iddia eden sahte sosyal medya hesaplarındaki artış konusunda uyardı.

Bir blog gönderisinde, borç veren firma, “yanlış bir şekilde Celsius ile ilişkili olduğu iddia edilen” hesaplarda bir artış olduğu için topluluğu daha uyanık olmaya çağırdı. Aynı gönderide firma, devam eden likidite ve operasyon sorunlarına odaklanmak için Twitter Alanları ve bana bir şey sor (AMA) oturumları gibi bazı iletişim kanallarını duraklatacağını duyurdu.

Ek olarak firma, para çekme, takas ve transfer duraklamaları hakkında düzenleyicilerle çalıştığını ve iletişim kurduğunu ve bir çözüm bulmaya çalıştığını vurguladı. Ancak firma, kullanıcılarının paralarını geri çekmeye ne zaman devam edebilecekleri konusunda herhangi bir güncellemeden bahsetmedi.

Bu arada, Celsius (CEL) için Twitter’da #CELShortSqueeze hashtag’i ile Gamestop tarzı kısa sıkıştırma hareketi, İşletme ve Finans kategorisinde trend oldu. Twitter kullanıcıları, projeye desteklerini göstermek için CEL satın alımlarını yayınlıyor.

Twitter kullanıcısı TheTwitOnline ifade Celsius CEO’su Alex Mashinsky’nin, ekibinin CEL’e daha fazla değer ve fayda sağlamak için çalışacağını umarak topluluğun projeyi nasıl desteklediğini fark edebileceğini umuyorlar.

İlişkili: Kripto kredi platformu Babel Finance karşı taraf borç anlaşmasına vardı

Pazartesi günü, çevrimiçi yatırım platformu BnkToTheFuture’un kurucu ortağı Simon Dixon, Celsius fiyaskosuna bir çözüm önerdi. Dixon’a göre, Bitfinex’in kötü şöhretli hack’iyle başa çıkmak için kullandığı yaklaşım işe yarıyordu ve Celsius’u benzer bir şey yapmaya çağırdı.

FTX borsasının CEO’su Sam Bankman-Fried, ana ticaret firması Alameda Research’ün mevcut Celsius krizinde bir rol oynadığına dair söylentileri yalanladı. Öte yandan Bankman-Fried, Alameda’nın Celsius sorunları nedeniyle kripto sektöründe daha fazla hasarı önlemek için çalıştığını kaydetti.

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!