BTC ve ETH 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyelerini kıracak – Celsius CEO

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Son Paris Blockchain Haftası Zirvesi sırasında Cointelegraph’tan Joseph Hall, Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky ile Bitcoin ve Ether piyasalarının nereye gittiği de dahil olmak üzere çeşitli konular hakkında konuşmak için bir araya geldi.

Mashinsky’ye göre, Bitcoin (BTC) 30.000 ila 33.000 dolar civarında çok güçlü bir destek aldı. Girişimci, Terra’nın son BTC alımının, piyasaya giren diğer kurumlarla birlikte BTC fiyatını desteklemede önemli bir rol oynadığına inanıyor. Ayrıca, perakende yatırımcıların katılması durumunda BTC’yi yeni zirvelere götürebileceğini de belirtti.

“Talebin kesinlikle burada olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle, önceki düşük seviyeleri tekrar ziyaret ettiğimizi görmüyorum.”

Öte yandan Mashinsky, “gökyüzündeki bulutların” olduğunu da fark etti. Celsius CEO’suna göre, Rusya Ukrayna’ya yönelik saldırılarına devam ederse, baskı kamu piyasaları tarafından hissedilecek. Bunun dışında, ABD Merkez Bankası’nın eylemlerinin de olumsuz bir katılıma yol açabileceğini kaydetti.

Engellere rağmen Mashinsky, hem Bitcoin hem de Ether’in (ETH) 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağından emin.

“Yeni zirvelere ulaşmamız daha uzun sürecek. Ama yine de bu yıl Bitcoin’de 60.000 doları, Ethereum’da 4.500 doları kırmamızı bekliyorum.

İlişkili: Blockchain.com kurucu ortağı, AB ve İngiltere’nin ‘ilerici’ kripto düzenleyicileri olduğunu düşünüyor

Hall ve Mashinsky, fiyat tahminlerinin yanı sıra, merkezi olmayan finans ve merkezi finans ile ilgili konuşmalar gibi diğer konulardan da bahsettiler. Vitalik Buterin’in yarı merkezi çözümlere ihtiyaç duyan kripto alanı hakkındaki fikirleri hakkında yorum yapan Mashinsky şunları söyledi:

“Temelde diyor ki, bakın, %100 DeFi olmak zorunda değiliz. CeFi ve DeFi aynı madalyonun iki yüzüdür. Bazen CeFi’ye, bazen DeFi’ye ihtiyacınız var ve Celsius’un her gün yaptığı şey bu.”

Son olarak, girişimci basit bir ticaret stratejisi paylaştı. Ona göre birisi BTC satın alır ve uyuyamazsa, “Bu, çok fazla Bitcoin’iniz olduğu anlamına gelir.” Ancak, biri BTC alır ve bebek gibi uyursa, yeterli Bitcoin’i yoktur. “O tatlı, tatlı noktayı bul ve ona bağlı kal,” dedi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!