BNB Zinciri, Terra ekosistem projelerine yeni bir yaşam çizgisi sunuyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Binance, bu ay merkezi olmayan finans (DeFi) platformunun ve algoritmik stabilcoin’in çözülmesinin ardından Terra (LUNA) ekosistemindeki projelere geçişi memnuniyetle karşılayacak ve destek sunacak.

BNB Zinciri (BNB), son yıllarda kripto para birimi alanını vuran en büyük siyah kuğu olayının ardından Terra ekosisteminden geçiş yapmayı düşünen projelere yatırım ve destek sağlamayı taahhüt etti.

Stader Labs, BNB Zinciri ile entegrasyona başlayan ilk Terra ekosistem projelerinden biri olacak. Firma, Solana (SOL), Near (NEAR), Fantom (FTM) ve Hedera (HBAR) olmak üzere dört blok zincirinde likit stake çözümleri oluşturuyor ve yeni duyurulan bir ortaklık aracılığıyla BNB likit staking sunmaya hazırlanıyor.

Kullanıcılar, Stader’da BNB’yi stake edebilecek ve platform üzerinden getiri elde edebilecekken, firma ayrıca, kullanıcıların daha sonra DeFi protokollerinde kullanabilecekleri, stake edilen BNB varlıklarını temsil eden bir stake türevi yayınlayacak.

TheBNB Zincir Fonu, 1 milyar dolarlık yatırıma erişim ve BNB Zinciri ekosisteminde faaliyet göstermek isteyen olası projelere hibe sağlıyor. Ekip, Terra ekosisteminden taşınan projeleri desteklemeye kararlıdır ve ek ağ, tokenomik ve pazarlama desteğinin yanı sıra iş geliştirme sağlayacaktır.

BNB Chain’in yatırım direktörü Gwendolyn Regina, Terra ekosistemindeki sıkıntılı projeleri destekleme hareketi hakkında Cointelegraph’a konuştu. Ekosistemin toparlanma potansiyeli çok fazla spekülasyona tabi olsa da Regina, firmanın Terra ekosisteminden bazı önemli inşaatçıları bünyesine katmak istediğini söyledi:

“Terra ekosisteminde çok sayıda yetenekli yaratıcı ve geliştirici var ve desteğimiz, bu inşaatçılara ve ekiplere BNB Zincirinde yeni projeler inşa ederek yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu nedenle, gelecekteki potansiyelleri kaçırmamaları için geliştiricileri ve projeleri desteklemekle ilgileniyoruz.”

Regina ayrıca Terra ekosistemindeki bir avuç projenin, Mirror Protocol, Synapse ve Wormhole dahil olmak üzere çöküşten önce BNB Zinciri ile etkileşime girdiğini doğruladı. BNB Zinciri için özellikle ilgi çekici olan, Regina’ya göre Terra geliştiricilerinin ivme kazandığı bir alan olan kripto ekonomisinin gelişmekte olan sektörlerinde çalışan firmalardır:

“BNB Zinciri topluluğu, geliştiricileri DeFi, NFT’ler, GameFi, sınır teknolojisi, altyapı, sürdürülebilir teknoloji vb. gibi kategorilerde çalışmaya dahil etmeye de açık. Yan zincir çerçevemiz BAS nedeniyle Terra’daki oyun şirketlerinden büyük ilgi gördük. mükemmel bir oyun deneyimi için tercih edilen yan zincir budur.”

İlişkili: Polygon ve diğerleri, Terra blockchain projelerine yardım eli uzatıyor

Binance, Terra ekosistemindeki kuşatılmış projelere yardım sunan tek kripto para birimi şirketi değil. Telos ayrıca bu hafta Terra ekosistemindeki geliştiricileri ve projeleri desteklediğini duyurdu ve yatırım, pazarlama desteği ve teknik yardım dahil olmak üzere Terra ekosisteminde faaliyet gösteren merkezi olmayan uygulamaların veya DApp’lerin geçişlerini hızlandırmak için çalışacak.

Ethereum tabanlı ölçeklendirme platformu Polygon, CEO Ryan Watt ve Sandeep Nailwal’ın Twitter’da geçiş desteğini duyurmasıyla birlikte Terra tabanlı projelere de kollarını açıyor. Cointelegraph, yorum için Polygon’a ulaştı ve Wyatt, Terra ekosisteminden göç eden ilgili taraflar için daha fazla ayrıntı doğrulamaya başladı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!