BNB Zinciri, ekosistemi geliştirmek için bir yıllık teknik yol haritasını yayınladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

BNB Chain, ağın merkezi olmayan yapısını, yan zincirler için altyapı kapasitesini ve geliştirici tarafından oluşturulmuş merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) performans ve verimliliği artırma potansiyelini geliştirmek amacıyla tasarlanmış teknik bir yol haritasının piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

BNB Zinciri Vahiy Zirvesi’nde duyurulan belge, gelecek vadeden Web3 yazılım mühendisleri için En Değerli Oluşturucu kuluçka programının en son yinelemesini de ortaya koydu.

Bu yılın Şubat ayında, Binance Chain ve Binance Smart Chain, yeni ekosistemi destekleyen çok zincirli bir altyapı katmanı olan ve BNB yönetişim mekanizmalarını destekleyen BNB Chain olarak adlandırılan şeyi oluşturmak için birleştirildi.

İlişkili: Binance Akıllı Zincir ve Binance Zinciri BNB Zinciri oldu

Yol haritasındaki daha dikkate değer gelişmelerden bazıları arasında META Apes ve Metaverse World ile ana ağ BNB Uygulama Yan Zincirlerinin tanıtılması; BEP-131 önerisi aracılığıyla merkezi olmayan doğrulayıcıların sayısını neredeyse iki katına çıkarmak ve diğerlerinin yanı sıra maliyet ve hız verimliliğini artırmak için üçüncü çeyrekte BNB Akıllı Zincirinin Blok Gaz Kapasitesini art arda 200 milyona çıkarmak.

BNB Vakfı İcra Direktörü Uri Ferruccio, yol haritasının uygulanmasının BNB Zinciri ekosisteminin büyümesini nasıl destekleyebileceğine ilişkin değerlendirmesini paylaştı ve şunları söyledi:

“Bu teknolojik gelişmeler, hem geliştirici topluluğu hem de son kullanıcılar için önemli değişiklikler getireceğinden önemlidir. […] Vurgu, inovasyon, sürdürülebilirlik, BNB Zincirinin yönetişim mekanizmasının güçlendirilmesi ve güvenliğe büyük yatırım yapılması üzerinde olacak.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!