Blockware Analistinden Bitcoin için Boğa Senaryosu Yorumu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Kripto para piyasasında gözler, gelecek bir istikrarlı yükselişe çevrilmiş durumda. Herkesin kripto para piyasasından böyle bir beklentisinin olduğu bu dönemde Blockware baş analisti Will Clemente de Bitcoin için bir boğa senaryosu yorumu yaptı.

Blockware Analisti: Bitcoin için Boğa Senaryosu 47.000 Dolardan Sonra Mümkün

Blockware baş analisti Will Clemente, Twitter üzerinden Bitcoin için bir grafik yayınladı ve bazı yorumlarını takipçileriyle paylaştı.

Atılan tweette şu sözlere yer veriliyor:

“Bitcoin fiyatı şu anda 47.000 dolarlık kısa vadeli sahip maliyet temeli ile 40.000 dolarlık HODLer zımni fiyatı arasında hassas bir denge buluyor. Yükseliş senaryosu, STH maliyet tabanının üzerinde bir baskı olurken, aşağı yönlü bir kesişme, olası bir teslimiyetin işareti olacaktır”

Maliyet esası terimi, yatırımcıları bir varlığa ortalama giriş fiyatını tanımlamak için kullanılıyor. Kısa vadeli sahip maliyet temeli, kısa vadeli Bitcoin sahiplerinin ortalama girişinin şimdilerde 47.000 dolar seviyesinde olduğunu gösteriyor.

Bir diğer metrik olan HODLer zımni fiyat ise bir metriğin yükselmesine neden olan tasfiye sayısını ölçerek sahiplerinin davranışını yansıtan bir metrik olarak tanımlanabilir. Kripto para birimlerinin hareketsiz kalması durumunda bu metrik düşüş gösterir.

HODLer’ın zımni fiyat metriği, kısa vadeli mal sahibi maliyet esasını aşarsa, piyasa, fiyat üzerinde muazzam bir baskı yaratan tasfiye hacminde bir artış beklemeli.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!